Strona w języku angielskim

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ala przygotowała już stronę.
Początki są zawsze trudne ale potem już jest dobrze.

Szukać błędów i działać.
  
 
aaaa, weź Piotr nie ściemniaj
co tam Ala...
HANIA tego dokonała
  
 
Cicho Ala bo się wyda, że nie jestem we wszystkim najlepszy.


  
 
Cytat:
Szukać błędów i działać.



To chyba jeszcze nie przetlumaczone ?
1

2

3

4

5

Pozdr.
Gryzzly
  
 
Cytat:
To chyba jeszcze nie przetlumaczone ?
1



GRYZZLY :
spokojnie , nie jesteść dość długo z nami więc nie wiesz że prace nad przetłumaczeniem naszej stronki ( na dzień dzisiejszy już dość pokaźnie rozbudowanej ) trwają spory okres czsasu i wiadomo że wszystiego nie da się przetłumaczyć w ciągu jednego dnia...
tak dla lepszej informacji zwróć uwagę na datę wiadomości, a będziesz miał rozeznanie że forum LOB działa w tym temacie od dawna i cały czas zawsze dążąc do jak najlepszego efektu końcowego......
Cytat:
Wysłany: 2003-09-09 12:15:11 Powiadom o tym poście #286815 ^

tekst poniżej:

LOS OMEGAS BESTIALES
Exclusive Poland Club of Opel Omega

Jesteśmy klubem zrzeszającym fanów największego modelu Opla – Omegi. Powstaliśmy w czerwcu 2002 roku. Prężnie rozwijający się klub jest zasługą jego członków – w chwili obecnej ( wrzesień 2003) liczy sobie ponad 80 osób z całego kraju. Na organizowanych przez nas kilka razy w roku zlotach można zobaczyć Omegi A, B, Senatora B z różnych lat produkcji i w różnych wersjach, również po tuningu dokonanym przez ich właścicieli. Na stronie klubowej możecie znaleźć kilkaset zdjęć, informacji, danych technicznych, instrukcji Opla Omegi. Olbrzymią skarbnica wiedzy oraz miejscem wymiany informacji wszelkiego rodzaju jest także forum LOB. Zapraszamy do odwiedzin wirtualnie i na żywo – na zlotach.
Nasz adres: www.los.omegas.bestiales.pl


deadline: czwartek 23:59






pozdrawiam
Sagittario
  
 
GRYZZLY - widzę bawisz się w detektywa , bardzo ładnie, ale też jeszcze nie znalazłeś wszystkiego .

W każdym razie, tak jak powiedział Sagittario - spokojnie, trzymamy rękę na pulsie, nie damy pacjentowu umrzeć.

PS. No i oczywiście nie muszę chyba dodawać, że wszelkie inicjatywy społeczne miłe widziane.

  
 
Cytat:
2004-07-21 22:39:49, alicia pisze:
GRYZZLY - widzę bawisz się w detektywa , bardzo ładnie, ale też jeszcze nie znalazłeś wszystkiego .


Zajrzałem tylko w kilka pierwszych linków - tych "pod ręką"



Cytat:
W każdym razie, tak jak powiedział Sagittario - spokojnie, trzymamy rękę na pulsie, nie damy pacjentowu umrzeć.


Piszę bo był napisane: Szukać błędów i działać.
Dziwię się tylko że nikt nic nie znalazł, ale może po prostu pisał od razu na priv

Cytat:
PS. No i oczywiście nie muszę chyba dodawać, że wszelkie inicjatywy społeczne miłe widziane.


Jasne - tylko jedynie co mogę - to chyba sprawdzać, do tłumaczenia niestety się nie nadaję

Oby tak dalej
Bardzo mi się ten pomysł podoba. To jest profesjonalne podejście


Pozdr.
Gryzzly

  
 
moje szczere gratulacje....nie spodziewałem się takiej ilości info w jęz. angielskim