Lubelski spocik na lotnisku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za namowa i poparciem kolegi Nomada postanowilem rozruszac kolejny raz lubelaków i zorganizowac spocik na lotnisku w Ułęży... nio i Nomad chciał 25 lipca ale ja obstawałbym przy sobocie 24lipca(mam z nim kontakt telefoniczny wiec sie zgadamy jakby co)tio moze bysmy jeszcze Kazia zaliczyli zaczac z rana na lotnisku a zakonczyc wieczorem w Kaziku-tiaka jest moja propozycja co na to reszta
Obstaje przy sobocie bo w poniedziałek cza wracac w kierat i jeszcze zawsze po południu w niedziele odworze panne do Wawki.
TIO JAK PASI????
JAKBY CO TO TEL Z PROFILU BO NIE WIEM KIEDY BEDE ZNOWU NA NECIE???
  
 
Ale sie uczepiles tego kazimierza Ja od razu mowie ze nie bede bo auto nieczynne - no chyba ze jakis bank obrabuje...
  
 
ano sie czepilem bo nudnych parkingowych spotów mam juz dosyc
  
 
a co moze byc ciekawego w parkingowym spocie w kazimierzu?
Ja tam jakos nie trawie tej miejscowosci - gdyby nie rajd samochodow zabytkowych to bym tam nie jezdzil
  
 
to napiszcie dokładnie 24 czy 25 lipca może podjade...
  
 
to napiszcie dokładnie 24 czy 25 lipca może podjade...
  
 
Fiu fiu jak widac co nagle to po diable...frekfencja powalajaca...wiec chiba nie ma sensu nic kombinowac i odpuscic sobie spotkanko Powiadomie Nomada Moze innym razem...sie uda...
  
 
to może jakiś inny termin
  
 
Nio i jednak lotnicho zostało zaliczone przez dwa klubowe kanty w ostatnia sobote uczestnicy tio Nomad z brygada i ja