Jak naprawić licznik???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wymieniłem już wszystko co mogłem łącznie z licznikiem i dalej jego wskazania są złe, maksymalna prędkość to wg mojego licznika 70 km/h a zapewniam że mój poldek rozwija znacznie większe prędkości jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to niech pisze, z góry dziękuję
  
 
A JAKI TO POLONEZ ??? , MOŻE mozna tanio kupić na allegro , ja właśnie tez mam zamiar kupić
  
 
A sprawdzałeś zębatkę w skrzyni??
  
 
polonez jest z 89 roku, wymieniłem licznik na taki z okrągłymi zegarami, wymieniłem ślimaka czy inaczej konika przy skrzyni i dalej nic. A licznik kupiłem za 30 zł na super szrocie!!!
  
 
Na starym też nie chodziło??
  
 
też nie chodziło, ale już wiem w czym rzecz, podobmo te koniki czy ślimaki do skrzyni produkowali aż w 5 wersjach, i teraz muszę trafić na taki jak trzeba, one mają jakieś oznaczenia, więc najwyżej będę musiał wypróbować wszystkie 5 - 2 już mam z głowy
  
 
A może Ty masz opony o większym profilu założone
  
 
Oczywiście jest kilka oznaczenie tego slimaka znajdziesz na obudowie. są tam liczby 12/32 czy cos takiego. Jak ja wymieniałem to najpierw odkręciłem potem odczytałem oznaczenie i poszedłęm do sklepu.
Jęzeli masz jeszcze tego satrego to poszukaj na nim
  
 
czy masz schemat jak podłączyć licznik ze starego typu na okrągły
  
 
sprawdz linke!!!

byc może jest gdzie naderwana (teoretycznie wtedy nic powinno nic wskazywać no ale ...cuda techniki sie zdarzają ) pozdro
  
 
Koleś niezły odkop tamten post był z 2004-07-19
  
 
pamiętaj że każda rada nawet "odkopana" jest dobra prawda??

przecież forum czytają różni ludzie a takie "odkopanie" może sie przydać

no ale to nie jest temat postu .pozdro