Z wizytą u Moderatora Zoltiego :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie ja z Markossem w ostatni weekend mielismy okazje poznac osobiscie wielkiego Moderatora Zoltara kiedy to bylismy na wakacjach na wybrzezu.Oczywiscie nie moglo zabraknac Wareczki i Żywczyka i Tyskiego...wszystko udokumentowane i postaramy sie w najblizszym czasie pokazac fotke.

Spotkanie jak najbardziej udane, pogadalismy, byla kupa smiechu, disco, demolka hamaka itd itd

Z tego miejsca serdecznie go pozdrawiamy z Markossem i moja Ania, do zobaczenia
  
 

A Monsieur Zoltar kiedy ma zamiar odwiedzić Łódź ?
Ewentualnie Rewal w dniach od 2 do 7 sierpnia kiedy ze Słonkiem odwiedzamy wybrzeże ?
Hę ?
  
 
No to jest dobrze! Skoro do Łodzi się wybrać nie udało na Wasze święta to propozyszyn jest taki, żeby spotkać się w jakis dzień gdzieś nad morzem w jakimś neutralnym miejscu skoro wszyscy tam będziemy na początku sierpnia!
Ja jestem w Ustce, Wy z Anetką w Rewalu, Zolti mieszka w Gdańsku to gdzie jest najlepiej wypić browca?
  
 
no to czekam na foty w takim razie
  
 
Fotki mile widziane
 
 
W końcu umieściłem fotki... Ale się ehh

Dzięki chłopaki za miły wieczór... Powrót był mniej ciekawy, ale oczywiście nie żałuję !!!

Pozdro dla Ani i Was

Było super.

Plump... Dobrze kombinujesz... Zdzwonimy się



  
 
Zolti, WARKA STRONG
  
 
Coś zarosłeś Stary he hee Chyba w Gdańsku zimno
A ja natomiast jestem teraz młodym DM
Bogdan1 mi przygadał na zlocie i jeszcze parę innych os. więc się "skróciłem" trochę
  
 
JACO.

Jak piwo, to tylko Warka

Plump.

Już jestem łysy
  
 
Cytat:
2004-07-25 10:05:37, plump pisze:
Coś zarosłeś Stary he hee Chyba w Gdańsku zimno
A ja natomiast jestem teraz młodym DM
Bogdan1 mi przygadał na zlocie i jeszcze parę innych os. więc się "skróciłem" trochę


No proszę! ....a ja tylko tak niechcący klepnąłem dwa słowa, że lat kilka Maćkowi li tylko przez bujny zarost przybyło!....jeszcze parę innych osób??...a żona nic ??
  
 
Skin Head Zolti - fajnie

Bodzio: hmm Żona chciała, żebym się obciął, ale u fryzjera, a że trza oszczędzać i odrobić maszynkę PHILPSHAVE to najpierw obciąłem Makusia a potem zachęcony swoim dziełem wygoliłem i siebie! Moja niestety nie tyka się szczyżenia więc muszę sam się męczyć, uwierzcie - obcięcie się z tyłu to nielada wyczyn
  
 
To może i ja sie opitolę na łyso
  
 
no to mze zrobimy jakas zorganizowana akcje + zlot lysych P.K.E!!
  
 
Potem kupcie po tjóningowanym kaszlu no w ostateczności beemke za 100 eóruf, kompakta na lusterko itp. itd.
  
 
chym...
Wielki Moderator wygląda mi na wielce zaskoczonego pałerem strąga i tyskiego
Zapraszam więc do Centralnej Polski na mały rewanż
ODWAGI
  
 
Cytat:
2004-07-27 00:03:14, dudek pisze:
Wielki Moderator wygląda mi na wielce zaskoczonego pałerem strąga i tyskiego

  
 
No co ?
Już niejeden zdziwił się potęgą WARKI STRĄG (ach te reklamy)
więc zapraszam na małe spotkanko przy WARCE ewentualnie przy NIEŚMIERTELNYM KRÓLEWSKIM lub TYSKIM


.........



no więc .....????



wedle MOTOCYKLOWEGO pozdrowieniazapraszam na "nocne Polaków rozmowy:
nie wykluczam oczywiście Esperaków
  
 
Warka nie wali po czaszce zbyt mocno

Może kiedyś.

Dzięki za zaproszenie !
  
 
A co wy panowie tak z tą Warką? Z mocnych to Specjalik i Dębowe, a poza tym Żuberek i Tyskie!
  
 
Warka STRONG, Tatra MOCNA - nie ma lepszych i BASTA