Trójmiasto - WAWER 13-15.08.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe widzę że prezes podwiesił wszystkie tematy nt Wawra więc i ja zacznę
Kto i o której startujemy?

  
 
A w rzeczy samej - czas się juz ostatecznie umawiać

na mnie niestety nie liczcie bo nie jadę ...


z Gdańska , tydzień wczesniej wyjeżdżam do Radomia zrobić wreście zasłużony remont mojego paździocha, także zobaczymy sie na miejscu w wawrze, będę od piątku już, chyba że remont sie przedłuży to od soboty
  
 
No to kiedy jedziemy w piatek wyjazd rano tak aby nie trafic na korki, czyli przed 15 w Warszawie.
  
 
W piątek jestem w pracy,proponuję popołudnie
  
 
Czyli pojedziemy Daniel razem, bo Ewelina tez pracuje.
  
 
Cytat:
2004-07-20 17:12:10, Lazik pisze:
Czyli pojedziemy Daniel razem, bo Ewelina tez pracuje.



Nio to nie będę sam
Po drodze zostawimy Agi i juniora u teściów
  
 
Hym... sam rano to nie bede jechal chyba trzeba bedzie poczekac na was . A tak z ciekawosci to niby ktorej ten popoludniowy wyjazd by byl
  
 
Cytat:
2004-07-20 19:00:26, Skora pisze:
Hym... sam rano to nie bede jechal chyba trzeba bedzie poczekac na was .


Ja tez chce jechac przed poludniem
  
 
Ja moge wziasc jakiegos pasazera na gape ze soba mam duzo miejsca w samochodzie.
  
 
Dla mnie jest wszystko jedno ale chciałbym zdążyć na Eko
  
 
Wyglada na to, ze Potrzeba Chwili razem z Dobrem Ogolu wezwie mnie do 100-licy juz 12-tego w czwartek...

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Jezeli uda mi sie namowic mojego Sulejowskiego pilota na wyjazd, to potoczymy sie w piatek rano.

Z basowego tlumika ryknie 60 dziarskich konikow, antyczne gumy rozplaszcza sie na rozgrzanym asfalcie, nowiutenki bak zachlupocze 45-cioma literkami swiezej benzynki, 8 zaworkow zagra uwerture w takcie 4/4...

Fletnerki rozpaczna swoj monotonny gwizd, chromowana antenka zlowieszczo porozcina powietrze w nieistniejace kawalki, radio zabuczy niegdysiejsze przeboje Anny Jantar (Staruszek Fiat ;),
a kierowca, pilot i pasazer rozkolysza sie w zamysleniu nad biala fajera...

i od czasu do czasu premiera pogoni maruderow... ;)

Ehhhh.... Znikajacy Punkt? Byc moze....
  
 
Mała zmiana planow. Jako ze Ewelina zalatwila sobie wolne, wylezdzamy w piatek o 6 rano albo kapke wczesniej. Chcemy zdazyc w wawie do ZOMISU.
  
 
O 6 rano moge jechac ale ani kapki wczesniej
  
 
Fajnie - szkoda ze nie moge jechac no ale tak sie ulozylo. Lazik chcesz ta atrapke stara ? Co prawda mam tam zanitowana blache bo sie balem ze mi wezma te klaksony ale .... dasz sobie rade zrobic wiejski tunning
  
 
Cytat:
2004-07-26 08:24:43, Lazik pisze:
Mała zmiana planow. Jako ze Ewelina zalatwila sobie wolne, wylezdzamy w piatek o 6 rano albo kapke wczesniej. Chcemy zdazyc w wawie do ZOMISU.



a traficie do zomisu? jesli nie to dajcie znac, popilotuje Was. Pamietaj ze zomis chyba do 17 otwarty jedynie
  
 
Cytat:
2004-07-26 13:51:16, SPAjK pisze:
Cytat:
2004-07-26 08:24:43, Lazik pisze:
Mała zmiana planow. Jako ze Ewelina zalatwila sobie wolne, wylezdzamy w piatek o 6 rano albo kapke wczesniej. Chcemy zdazyc w wawie do ZOMISU.



a traficie do zomisu? jesli nie to dajcie znac, popilotuje Was. Pamietaj ze zomis chyba do 17 otwarty jedynie

spajki, zomis w piątek to juz o 15 jest zamykany, najpóxniej trzeba tam być 13.30 - 14
  
 
Planuje byc w wawie okolo 12, a czy trafimy to sie zobaczy aczkolwiek wszelka pomoc bedzie mile widziana.
  
 
ja juz w piatek bede zyl zlotem wiec wystarczy powiedziec gdzie i o ktorej mam na was czekac... jojek pewnie tez ze mna przyjedzie i was popilotujemy...
  
 
Się zanosi,że sam będę jechał...