Kielce/Radom - WAWER 13-15.08.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto i kiedy wyjezdza z tych rejonow??
  
 
Będę jechał z Kielc lub Radomia ale jeszcze 100% nie wiem i oczywiście 13.08 . Na pewno poinformuję kiedy i jak.
  
 
Co jest??

Czy tylko Qba6tak i ja wybieramy sie z naszego regionu??
  
 
Cytat:
2004-07-20 23:02:18, Qba6tak pisze:
Będę jechał z Kielc lub Radomia ale jeszcze 100% nie wiem i oczywiście 13.08 . Na pewno poinformuję kiedy i jak.



A my z Krakowa to chyba przez Radom bedziemy jechać, może sie dołączymy??
  
 
Cytat:
2004-07-22 10:11:47, BartekN pisze:
Co jest??

Czy tylko Qba6tak i ja wybieramy sie z naszego regionu??


Na 99% będzie leciał jeszcze MacGavor tylko teraz ostro remontuje blachę w swoim Poldku .
  
 
wlasnie pisalem o tym w Waszym temacie ze chcielibysmy sie dolaczyc do Was.I tak tez napewno zrobimy,ale to jeszcze dokladnie sie dogadamy przed samym zlotem,gdzie bedziemy na Was czekac i o ktorej godzinie.

I pojedziemy sobie w ladnej,dlugiej kolumnie
  
 
Nie zapomnijcie o mnie bo ja też będę startował z Radomia, prawdopodobnie w piątek
  
 
Cholera chyba nie dam rady robię remont blach ... ale chętnie bym Was spotkał i odprowadził troszkę ...
  
 
Chociaż może się skuszę ...
  
 
Jasne GDA ze nie zapomnimy,jak bysmy mogli

Hubiszon skus sie,musi nas troche byc,bo narazie jest tylko dwie osoby chetne z naszego regionu
  
 
Cytat:
2004-07-22 16:36:37, GDA pisze:
Nie zapomnijcie o mnie bo ja też będę startował z Radomia, prawdopodobnie w piątek



Powoli szykuje się niezła kolumna .
  
 
Właśnie o to chodzi że teraz rwę rudą z nadkoli i górnych rynienek i jakoś jeżdźę ... Na sierpień zaplanowałem zdjęcie tylnego zderzaka i lamp, rwanie rudej i lakierowanie całego tyłu, więc będę musiał postawić wóz na kołki ...Mam ograniczone fundusze i chcę zdążyć przed wrześniem
  
 
Tak sie zastanawiam czy jakis truck będzie, fiata napewno nie poskładam ale moze truckiem sie zjawie. Pytanko - ktoś z ostrowca jedzie?
  
 
ja jade ze Starachowic,a to nie daleko Ostrowca

wiec chetnie poczekam na Ciebie w Starachowicach potem pojedziemy na Skarzysko dolaczymy do chlopakow z Krakowa,a w Radomiu z kolejnymi klubowiczami i oto w ten sposob pojedziemy w ladnej kolumnie

truck sie napewno przyda,bedzie czym jezdzic po zapasy napoji
  
 
Cytat:
2004-07-22 22:27:57, BartekN pisze:
ja jade ze Starachowic,a to nie daleko Ostrowca

wiec chetnie poczekam na Ciebie w Starachowicach potem pojedziemy na Skarzysko dolaczymy do chlopakow z Krakowa,a w Radomiu z kolejnymi klubowiczami i oto w ten sposob pojedziemy w ladnej kolumnie

truck sie napewno przyda,bedzie czym jezdzic po zapasy napoji



ano szykuje sie niezła kolumna

a truck zawsze sie przyda
  
 
Siemka Bartek i ALL Jaa bede jechal ale na 95% poniewaz chcem sprzedac auto i nie wiem czy bede mial czym
POZDRAWIAM SWIETOKRZYSKI!!!
  
 
Jeśli wybiore się na zlot, to będe jechał od siebie na Grójec, a potem na E7 i na Warszawę, ale 14 lipca po południu, bo do 14 godziny pracuję.
  
 
jako iz do zlotu zostalo pare dni,to moze zacznijmy ustalac blizsze szczegoly wyjazdu.kto skad i o ktorej wyjezdza??
  
 
zapomnialem napisac,ze bede mial 2 wolne miejsca w samochodzie,wiec jesli ktos jest chetny z naszego regionu to niech daje znac
  
 
Cytat:
2004-08-08 11:54:25, BartekN pisze:
jako iz do zlotu zostalo pare dni,to moze zacznijmy ustalac blizsze szczegoly wyjazdu.kto skad i o ktorej wyjezdza??



własnie bo mam zamiar was spotkać po drodze

i jeszcze jedno bede miał CB wiec bedzie możliwośc zgrania sie na trasie



[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-08-09 18:35:04 ]