Szybki zlot na Śląsku!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam panowie!!!!
Bedąc w sobotnie popołudnie u kolegi Darka doszlismy do wniosku ze przydalby sie jakis zlot na sląsku. A wiec pytam wszem i wobec kto wyraza chec na zlot w Katowicach na Muchowcu(stałe miejsce) w sobote lub niedziele (termin do uzgodnienia) 24.07/25.07 Prosze o konkretne odpowiedzi! Wiem ze są czasy urolopowe ale moze ktos sie zbierze!!! zeby pogadac
Czekam na odpowiedzi!
  
 
Cos mi sie zdaje ze to bedzie wielki niewypał
  
 
Czareeeek !!!...UPAŁY, URLOPY, itp. histerie... ...zobacz sam!....jak już nawet HenBas się nie odzywa to je ŹLE!....ale spoko!....nie takie szybkie zloty się udawało skrzyknąć ...do soboty kilka dni...ja póki co czuwam...zobaczymy może się uda ??
  
 
jestem na NIE (((((

Już mam plany


Raffsa
  
 
Witam
Jesli mozna to moze i ja bym sie zjawil Tylko moze wytlumaczylibyscie mi jak dojechac na Muchowiec od strony Tychow?

Pozdrawim
Sylveriush
  
 
Acha, bardziej pasuje mi w niedziele
  
 
Cytat:
2004-07-21 22:34:47, bogdan1 pisze:
Czareeeek !!!...UPAŁY, URLOPY, itp. histerie... ...zobacz sam!....jak już nawet HenBas się nie odzywa to je ŹLE!....ale spoko!....nie takie szybkie zloty się udawało skrzyknąć ...do soboty kilka dni...ja póki co czuwam...zobaczymy może się uda ??



Nie jest ŹLE, ale odczuwam totalny brak czasu przed urlopem - jeżeli będę na miejscu to
  
 
Cytat:
2004-07-22 00:05:02, sylveriush pisze:
Witam
Jesli mozna to moze i ja bym sie zjawil Tylko moze wytlumaczylibyscie mi jak dojechac na Muchowiec od strony Tychow?

Pozdrawim
Sylveriush



Jedz na Katowice i kieruj sie na Praktikera- czyli zjezdzasz na A-4 w kirunku wrocławia, po zjechaniu na A4 dojezdzaz zaraz do praktikera ( po prawej) i zaraz za praktikerem jest zjazd na BP. Naastepnie objezdzasz praktikera wkoło i jedziesz pod mostem za GEANT'a kierując sie do góry. Jadąc za Geant'em miniesz po lewej lotnisko, potem osrodek szkolenia spów, za osrodkiem bedzie uliczka w lewo i tam skrecisz. Zjezdzając z górki wzdłuz ogródków dzialkowych dojedziesz do nastepnego skrzyzowania, a na nim w lewo i jestes na SZYBKIM ZLOCIE NA ŚLĄSKU

w razie niejasnosci pisz na priv
  
 
Szkoda, że nie będę się mogła z Wami spotkać (mimo pochodzenia małopolskiego ). Pewno będę pruła przez Katowice do Kołobrzega.
Pozdrawiam
  
 
Wiec jak panowie?? Niedziela ok 16-17?? ja bede i tak tam na Muchowcu!! Darek tez
  
 
SYLVERISZ potwierdził swoją obecnosc czekam na reszte... Niedziela godz.17 Pamietajcie
  
 
szansa jest!!
  
 
MOże i ja się zjawie.
Szansa jest
  
 
bede sie staral przyjechac tak na 17...
chetnie 'sprawdze sie' z kims kto rowniez ma DOHC,
bo cos mi sie wydaje ze moj bolid jakos podupadl na duchu...
  
 
Witam
tak jak Czarek napisal, przyjezdzam na Moj Pierwszy Zlot Member`ow Klubu Daewoo Espero na Slasku
Do zobaczenia

Pozdrawiam
Sylveriush
  
 
potwierdza sie teoria, ze szybki zlot jest najlepszy, lepszy od tego planowanego od tygodni lub miesiecy....
  
 
Cytat:
2004-07-25 09:21:17, Czarek_Rej pisze:
potwierdza sie teoria, ze szybki zlot jest najlepszy, lepszy od tego planowanego od tygodni lub miesiecy....


Czareeeek....czyżbyś nie był w BORKACH ??? ....ten ZLOLT był rzeczywiście NAJLEPSZY choc planowany przez miesiąceee (cud, że się udało! )
....więc jak raz nie mogę się całkiem z tym co piszesz zgodzić ! ....ale
....szybki zlot jest na pewno....SZYBKI .....póki co nic się nie dzieje (tfu tfu!..pukam w niemalowane!) i na 17-tą ciągle jest duża szansa co się spotkamy lotniskowo
  
 
Witam Klubowiczów jestem na Muchowcu na 100%
  
 
A mam jesce takie troche gupawe zapytanie... czy wieziecie drzewo do lasu?? bo ja w tej chwili nie posiadam takowego hehe pilnujcie nmie tam
  
 
Cytat:
2004-07-25 12:08:56, Czarek_Rej pisze:
A mam jesce takie troche gupawe zapytanie... czy wieziecie drzewo do lasu?? bo ja w tej chwili nie posiadam takowego hehe pilnujcie nmie tam


Czarek!...nie pij już więcej przed spotkaniem!