Mecz FSOAK vs LKP (Mazowsze)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam taki temat bo będąc ostatnio na spocie LKP trochę "popykaliśmy" piłeczką i wtedy narodziła się myśl o rozegraniu meczu w piłkę nożną między naszymi klubami. Pomysł wydał mi się świetny i teraz chciałbym teraz go urzeczywistnić. Wiem że teraz jest czas urlopów, wyjazdów weekendowych a w dodatku zlot 13-15 VIII. Ale mam pomysła.
i teraz wstępne moje przemyślenia:
Mecz byłby połączony z spotem FSOAK&LKP. Miejsce....hmmm, jest parę boisk w Warszawie ogólnie dostępnych, jednak aby nie „zabiegać się na śmierć”, bramki i boisko raczej powinno przypominać boisko do piłki ręcznej. Ja osobiście widzę te spotkanie na Cargo, wiem że jeszcze niedawno było tam boisko na trawce, z małymi bramkami, jest gdzie samochody postawić a i grila będzie gdzie rozpalić.
Co do terminu to mnie do głowy przychodzi 29 sierpień. Ci co mieli wrócić z wakacji wrócą, sesji jeszcze nie będzie, powinno być jeszcze ciepło więc termin w sam raz na spota.

Co wy na to?

Ekipę do grania zawsze można znaleźć. Ja już jestem chętny.


Prosze o wasze opinię i inne uwagi, co do terminu, lokalizacji i czy wam się to w ogóle podoba .
  
 
Więc tak, ja osobiście jestem na tak, o ile tylko mi kontuzja barku nie "powróci" mogę zgłosić swóją kandydaturę Ale jedynie na jedynie słusznej pozycji (jakoś się pogodzimy jojek ) , poniewaz w polu nie umiem grać , a na bramce też nie umiem ale trochę mniej
  
 
pomysł super.
Ja bym się może pisał
  
 
maaatko bosko fajofsko moze byc ze hej... ja moge robic za... nie wiem, mur obronny, albo taran... kiedy gralem ostatnio w pile? kilka... nascie lat temu? to jest ta zabawa, w ktorej jak sie kogos kopnie, to wszyscy sie zloszcza i jakies wolne krzyczą? dobrze kumam?
 
 
ja mogę troche w polu pograć, nie obraze się
  
 
Cytat:
2004-07-26 09:37:17, Jojo pisze:
ja mogę troche w polu pograć, nie obraze się


jojek Ty nic nie mów bo ja ze trzy miesiące nie trenowałem (kontuzja) i jak tylko zobaczę że obniżam poziom druzyny to od razu wskakujesz . Gdyby jednak tak źle mi nie szło to po połowie bedziemy grać co Ty na to ?
  
 
a jak będzie dużo chętnych to może turniej zrobimy?
  
 
Cytat:
2004-07-26 09:45:23, Jojo pisze:
a jak będzie dużo chętnych to może turniej zrobimy?


masz na myśli ze tyle drużyn się zgłosi?
  
 
Spoko ale my mamy slub i wesele w tym dniu...
  
 
Cytat:
2004-07-26 10:29:34, Venus pisze:
Spoko ale my mamy slub i wesele w tym dniu...

czyj? jakiś klubowy czy wasz rodzinny
  
 
Cytat:
2004-07-26 10:29:34, Venus pisze:
Spoko ale my mamy slub i wesele w tym dniu...


Venus nie mów że....
no wiesz ..... ekhm.... OLO .... ten tego ten..... GRATULUJĘ
  
 
wiesz MOmiq ja z wielka checia ale... Nie to przyjaciel Olka wreszcie zmadrzal i podjal wlasciwa decyzje Olek ma byc tam swiadkiem.
  
 
Cytat:
2004-07-26 10:36:07, Venus pisze:
wiesz MOmiq ja z wielka checia ale... ..........Olek ma byc tam swiadkiem.


Może coś drgnie i u Olka jak się tam napatrzy
  
 
Cytat:
2004-07-26 09:45:23, Jojo pisze:
a jak będzie dużo chętnych to może turniej zrobimy?



Heh. Koszulki klubowe mamy, więc nie będzie problemu w rozpoznaniem się na boisku w ferworze walki .

Bramki na Cargo stoją !!!

Co jakiś czas kotroluję tam sytuację.

Chyba jestem na tak.


BTW: Czy trzeba będzie do zabezpieczenia imprezy zamówić Pogotowie Reanimacyjne?



  
 
JAk będą konkrety(data godzina) to zobaczymy co da się załatwić.
  
 
ja w pile gram swietnie, raz nawet strzelilem sobie samoboja ale to inna bajka... jesli qbk odwazy sie zagrac to ja tez. nie bede sam co kaleczy ten sport
  
 
Cytat:
2004-07-26 14:28:43, SPAjK pisze:
...... nie bede sam co kaleczy ten sport


jak ja zagram to nie będziesz jedyny
  
 
Jak zwykle jesteście skromni (co by sie przeciwnicy nie przestraszyli)
  
 
Cytat:
2004-07-26 09:45:23, Jojo pisze:
a jak będzie dużo chętnych to może turniej zrobimy?



moze o puchar przechodni Motonews
  
 
Cytat:
2004-07-27 10:25:17, bodziot pisze:
Cytat:
2004-07-26 09:45:23, Jojo pisze:
a jak będzie dużo chętnych to może turniej zrobimy?



moze o puchar przechodni Motonews

ooooo
to jest mysl, mnie sie bardzo podoba