Spot Toruń, 7 sierpnia 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No Toruniaki! Termin rzucony wstępnie, a Wy myślcie - jakieś ciekawe miejsce (poligon chyba wytrzyma najazd wielu ;P). Może jakiś grill na zamku, D0mel? Myślcie myślcie
  
 
Widze, że Toruniaki ustalają spoty w Bydzi i ludzie z Bydzi ustalają zloty w Toruniu

Termin mi odpowiada
  
 
ok
  
 
beze mnie, termin no good
  
 
Ja jestem za,a nawet ZA.
Toruniakom proponuję jednak ustalanie party place i tym podobnych szczegółów
  
 
Jeżeli chodzi o mnie to znacie odpowiedź... Podobna do Kao, tylko wpełni zgodna z oryginałem prezydenta Włęsy.
  
 
Cytat:
2004-07-26 23:46:24, Maciek_938 pisze:
Jeżeli chodzi o mnie to znacie odpowiedź... Podobna do Kao, tylko wpełni zgodna z oryginałem prezydenta Włęsy.


Czyli generalnie wchodzisz w to
  
 
Cytat:
2004-07-26 23:46:24, Maciek_938 pisze:
Jeżeli chodzi o mnie to znacie odpowiedź... Podobna do Kao, tylko wpełni zgodna z oryginałem prezydenta Włęsy.

Maćku jeśli trzymamy się oryginału powinienes napisać "PREZYDĘTA"
  
 
a może by tak zorganizować spocik, żeby można było podziałać jakieś testy sprawnościowe .... Spodobało mi się
  
 
Hahaha... Ale zobaczymy jak to będzie. To dopiero za półtora tygodnia, więc w tym czasie jeszcze dużo się może zmienić. Aha nie wchodzę za to w żadne sprawnościówki, gdyż po prostu szkoda mi auta
  
 
Cytat:
2004-07-27 08:32:20, doomel pisze:
a może by tak zorganizować spocik, żeby można było podziałać jakieś testy sprawnościowe ....


Ale równoległe to nie żadne sprawnościówki, więc zastanów się zanim coś napiszesz bo nie wiesz w co sie pakujesz (widziałeś co się działo przy "Ósemkach" ).


Cytat:
Spodobało mi się


Wyczuwam jakieś modyfikacje . Odchudzasz autko czy jakieś mody?? Może nitro


Cytat:
2004-07-27 09:15:20, Maciek_938 pisze:
(...) Aha nie wchodzę za to w żadne sprawnościówki, gdyż po prostu szkoda mi auta


Ostatnio też tak mówiłeś na początku .
Mam nadzieje ze na równoległych będziesz jednak próbował bronić honoru PN'ów .
  
 
Cytat:
2004-07-27 16:42:11, Race_D pisze:
Cytat:
2004-07-27 09:15:20, Maciek_938 pisze:
(...) Aha nie wchodzę za to w żadne sprawnościówki, gdyż po prostu szkoda mi auta


Ostatnio też tak mówiłeś na początku .
Mam nadzieje ze na równoległych będziesz jednak próbował bronić honoru PN'ów .


No w zaistniałej sytuacji nie mogłem postąpić inaczej Zobaczymy, więc jak to będzie.
  
 
Zanim co by że gdy jeszcze troche czasu do zaproponowanej daty pozostało, zapraszam do >> TEGO TEMATU <<, jeśli ktoś nie zauważył. Trochę późno żeby ustalać "główny spot" na ten dzień, ale może dodatkowo by się spyknąć przy okazji kto może .
  
 
Cytat:
2004-07-30 02:02:59, Race_D pisze:
Zanim co by że gdy jeszcze troche czasu do zaproponowanej daty pozostało, zapraszam do >> TEGO TEMATU <<, jeśli ktoś nie zauważył. Trochę późno żeby ustalać "główny spot" na ten dzień, ale może dodatkowo by się spyknąć przy okazji kto może .


Dobrze, że dałeś linka bo nie zauważyłem tematu.
  
 
Cytat:
2004-07-26 23:15:50, kaovietz pisze:
Ja jestem za,a nawet ZA.
Toruniakom proponuję jednak ustalanie party place i tym podobnych szczegółów




Dzięki o Łaskawco

Prponuję spotkać się tradycyjnie na parkingu pod Toritalem. Potem możemy zrobić replay ostatniego spotu w Toruniu (Zamek Dybowski)- tylko tym razem będziemy np. naprawiać D0melowi dach w garażu

Kao, jak tam Twój grill, nie przepalił się?
  
 
Cytat:
2004-07-30 17:22:32, t_kucyk pisze:
(...)
Kao, jak tam Twój grill, nie przepalił się?


Może nie wracajmy do tego - psikniemy go farbom i bedzie jak nowy .

A tymczasem zapraszam wszystkich motosportowych na jutrzejszy RC-spot .
  
 
Nie mam jutro czasu na spot.
  
 
Cytat:
2004-07-30 22:51:02, t_kucyk pisze:
Nie mam jutro czasu na spot.


To jest nas dwóch
  
 
a ja chce wpasc na lotnisko, chociaz na moment, ale bedzie to raczej po poludniu, bo do 14 siedze w Bydzi w pracy
  
 
Cytat:
2004-07-30 23:46:33, Lafaar pisze:
a ja chce wpasc na lotnisko, chociaz na moment, ale bedzie to raczej po poludniu, bo do 14 siedze w Bydzi w pracy


A co jest ciekawego i na jakim lotnisku . I czy oby na pewno jest to ciekawsze od MPRC?