Kto ma film Kochajmy Syrenki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś z klubowiczów posiada film Jana Rutkiewicza KOCHAJMY SYRENKI. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje
  
 
Ten temat bedzie kontynuowany na nowym forum o Syrenach
  
 
Zdaje sie, ze mam w wersji VHS...

ale musialbym poszukac.
  
 
Klub Syren z Pomorza zglasza olbrzymia chec wejscia w posiadanie tego filmu - da rade?
  
 
Sprawdzam Linka zapodanego przez korka, gość ma za 6 zł płytki CD, odezwałem się do niego i czekam na odpowiedz
film
  
 
Sprawdzalem i filmik dostepny jest do sciagniecia w programie e-mule. Jego rozmiar to ok. 700 mg, czyli jedna cala plyta. Jakosc- mpg.
  
 
Cytat:
2004-07-30 21:12:37, Dawids pisze:
Sprawdzalem i filmik dostepny jest do sciagniecia w programie e-mule. Jego rozmiar to ok. 700 mg, czyli jedna cala plyta. Jakosc- mpg.


To może zapodaj linka
  
 
Cytat:
2004-07-30 22:16:45, korek pisze:
Cytat:
2004-07-30 21:12:37, Dawids pisze:
Sprawdzalem i filmik dostepny jest do sciagniecia w programie e-mule. Jego rozmiar to ok. 700 mg, czyli jedna cala plyta. Jakosc- mpg.


To może zapodaj linka


A tego to zrobić się nie da .
  
 
link w emulu:
ed2k://|file|Kochajmy.Syrenki.avi|749432832|01C8613E671BD9CC2F28EC5556978F92|/
  
 
Znajac ten program i wliczajac wielkasc tego pliku, mysle ze przez emule sciagnalby sie przez jakis tydzien
  
 
Jakby kogoś interesiło VHS to dysponuję
  
 
Cytat:
2004-08-01 21:48:13, daniel pisze:
Jakby kogoś interesiło VHS to dysponuję


Chetnie obejrze
  
 
Mam pytanie. Czy jest tam cos o prototypach Syreny np: Sport, 110, laminat, mikrobus itd.
  
 
Bierz flaszkę i wpadaj
  
 
Cytat:
2004-08-01 21:52:43, Dawids pisze:
Mam pytanie. Czy jest tam cos o prototypach Syreny np: Sport, 110, laminat, mikrobus itd.



Nie
  
 
Nie ma nic o prototypach , bo to jest komedia czarnobiała. Coœ jak serial "Barbara i Jan" , "Podróż za jeden uœmiech".
  
 
widzialem barbara i jan tam koles mial chyba 103 z radiem
  
 
Uwaga, achtung.

Odświeżam wątek.

Nie bez powodu....


Na naszym klubowym serwerze FTP, wspólnymi siłami Robrega i Domela, zaistniał ... FILM... "Kochajmy Syrenki". Na razie rezyduje w katalogu UPLOAD (a dalej już znajdziecie , dziś wieczorem znajdzie się w katalogu głównym w folderze "!!! filmy !!!"...

Informacje o tym, jak dostać się do serwera FTP, zawarte są na głównej stronie forum, w części tematów przyklejonych.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-10-25 09:45:32, Domel pisze:
Uwaga, achtung. Odświeżam wątek. Nie bez powodu.... Na naszym klubowym serwerze FTP, wspólnymi siłami Robrega i Domela, zaistniał ... FILM... "Kochajmy Syrenki". Na razie rezyduje w katalogu UPLOAD (a dalej już znajdziecie , dziś wieczorem znajdzie się w katalogu głównym w folderze "!!! filmy !!!"... Informacje o tym, jak dostać się do serwera FTP, zawarte są na głównej stronie forum, w części tematów przyklejonych. Pozdrawiam


widac nikogo to juz nie wzrusza.... taki lajf
 
 
Cytat:
2004-10-25 11:20:34, robreg pisze:
widac nikogo to juz nie wzrusza.... taki lajf



E, demonizujesz Robreg... zapewne jak już się brać dorwie do klawiatur, to furt zacznie ściągać a łącze zostanie zapchane doszczętnie