(Mk1) łozysko przód ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiecie z czego podejdzie ???a takze potrzebuje info jaka cena za wachacz przód miej wiecej i czy sa dostepne
  
 
podejdzie od fiata uno... pytaj o tylne lozysko dwurzedowe do fiata uno nie pamietam numeru lozyska ale pasuje w 100% kosztuje miedzy 40 a 50 zeta{w hurtowni pewnie taniej ale nie pamietam numeru zeby ci podac } i trzeba jeszcze dokupic specjalna "nakretke" z uszczelniaczem trzymajaca lozysko w zwrotnicy za jakies 10 zeta tez od uno, no chyba ze kupisz akurat z lozyskiem w komplecie,

wahacz przod to cena miedzy 50 a 60 zeta nowy, z kupieniem nie ma problemu w krakowie przynajmniej,
ps: lozysko przednie i tylne jest takie samo w 127 tak ze to od uno pasuje i tu i tu...
  
 
jeszcze apropo lozyska kola do 127:

CBK 441 BTNG to numer lozyska

30 x 60.03 x 37 to wymiary lozyska
  
 
Dzieki Bart128 jutro jade do sieci Euro-moto-fan kiedys pytałem mieli okolo 40 zł
  
 
Wachacz przedni do 127 to wydatek około 55 zł
  
 
co od lozysk to pewien starszy uzytkownik 127ki w rzeszowie mowil mi ze od lady pasuje !!!! tylko ze to lozysko z tylu albo o samare chdzilo albo o 2xxx

mowil mi ze mozna kupic taniej o wiele ....

wahacze sa dostepne w rzeszowie bez problemu koszt 55zl za szt.

  
 
Lozysko w Poznaniu kosztuje 47zl, polecam wymiane w jakims warsztacie na prasie,a nie samemu mlotkiem.
  
 
Ok jusz zrobiona 127 lozysko w sieci Euro_Moto_fan 33zł gumy stabilizatora 3 zl sztuka wachacz 80 zł ponad podaje jak by ktos chciał acha i tlok z pierscieniami 185 zł
  
 
Tylne lozyska, mozna zalozyc razem z piastami od CC lub SC. Pasuja idealnie
  
 
Cytat:
2004-08-02 20:34:23, Hudy05 pisze:
Ok jusz zrobiona 127 lozysko w sieci Euro_Moto_fan 33zł gumy stabilizatora 3 zl sztuka wachacz 80 zł ponad podaje jak by ktos chciał acha i tlok z pierscieniami 185 zł



za wahacz to przeplaciles i to bez mala 2 razy

w JAsienicy sztuka koszuje az 45 zl
  
 
satiz ja nie kupilem tylko podaje ceny kupilem tylko łozysko
pozdrawiam
  
 
no bo juz myslelem,zes sie dal skusic na "wspanila" oferte
Pozdrawiem i zycze udanej zabawy przy samochodzie


Ja wlasnie wychodze grzebac przy swoim nowym nabytku )
Zobaczymy co da sie z tego sworzyc