Golf II + głośniki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, wszystkich użytkowników. Posiadam Golfa II i chciałbym założyć do niego jakiś sprzecik grający. Radyjko ma mieć możliwość odtwarzania CD i MP3 (napaliłem się na któryś nowy model Pioneera DEH-P3600MP lub DEH-P5600MP - ale chętnie wysłucham wszystkich opinii za i przeciw oraz proszę o inne modele i marki, które polecacie). Z tyłu głośniki muszą być 6x9 cala, gdyż mam już takie otwory w półce tu zastanawiam się nad Magnatami Bull Power 693 - ale również liczę na Wasze komentarze). I zostały głośniki w drzwiach przednich. I tutaj mam problem bo nie wiem kompletnie co kupić. Liczę na fachowe porady i będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
  
 
Zalezy ile mash kasy na naglosnienie przodu....niedawno sami mialem taki problem.....ale wybór padl na GMS 960 Jest to odseperowany sysytem, tylko taki wg. mnie jest sens kupic..szczegolnie ze pojdzie on na przód Za tą cenę bedzie to dobry wybór ( mowie o granicy 200 zł ) Chyba ze mash na to więcej kasy,..wtedy nie widze problemu
  
 
No dobrze ale w drzwiach jest miejsce na głośniki o średnicy ~100mm.
  
 
w 99% samochodowu z przodu masz albo 10 albo 13 cm na glosniki. bedziesz musial pokombinowac z dystansami.
  
 
poczytaj o TU