Ospoilerownie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupie całe ospoilerowanie do omegiA z 1992 sedan :przód, tył, progi oraz alusy 15'' w rozsadnej cenie.. gdzie można to nabyć?
Cytat:

bo tylko omega jest tego WARTA!!!


[ wiadomość edytowana przez: wodniczka dnia 2004-08-05 21:14:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: wodniczka dnia 2004-08-05 21:15:15 ]
  
 
Tak na wstępie witam Cię na naszym forum.

Napisz więcej coś o swoim aucie, tylko tak od serca.

Krzyczysz głośno, że Omega jest warta ospojlerowania... ale czy ona napewno tego chce ?? jak długo jeździsz tą Omegą ??

Wiesz... łatwo jest coś przykleić.... gorzej później oderwać.

Pozdrawiam

również "wodnik"
  
 
Res: Omegą tą jeżdże od 5 lat.. możliwe , ze nie warto jej tuningowac w żaden sposób.. a czy ona tego chce.. tego niestety nie wiem... obraziła sie na mnie chyba za to, że planowałam jakiś czas temu przesiaść sie na "B".. a , ze przywiązanie do niej jest większe niż do... to zostaje... lubie ja.. widziałam omegi starsze od mojej po tuningu wizualnym, kurcze.. jak one mi się podobały.. dlatego moje pytanie wystąpiło na tym poście..
p.s. wierze, że rozumiesz ekscentryczną nature wodnika.."

pozdrawiam !!
  
 
ale Panno drogo znaczy się Wodniczko fotsy poproszę fotosy - a wtedy zawsze można czemuś zaradzić
  
 
czekamy na foty...
  
 
alez naturalnie, ze fotosy beda i to juz wkrótce... oczywiście Omesia będzie jeszcze bez meak-up.... ale dzięki waszym poradom mam nadzieje, że to zmienie...
pozdrowionka dla Was....
  
 
dużo rzeczy można znaleźć na ALLEGRO
  
 
Postaraj się troszkę ponękać kolegę Totra...
  
 
Co do spoilerów to nie wiem, czy są na allegro. ale widzialem i nawet mam namiar na kolo z allegro który sprzedaje listwy progowe. i musze powiedzieć że są zajebi.... Sam sobie takie kupie jak troche kaski przybędzie. i są nawet tanie 120 zł za komplet. nawet mam foto jak wyglądają na omedzi. jak ktoś chce to moge przesłać. Co do spoilera na tylną klapę to widziałem jakiś uniwersalny na allegro a słyszałem żę pasują jakieś od berty 3, tylko tej starszej
Ja planuje pomalować sobie błotniki w kolor nadwozia. Nie wcelach tuningowych, tylko aby poprawić jej wygląd. coś mi sie ujeba.. że będzie ładnie wyglądać
  
 
jezu ale zadyma !!!!!!!!!!! ten ma a ten nie ma!!!!!!!!!!!!
a może tak precyzyjnie co jest potrzebne????????????