Co za kijowa rejestracja :-(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślałem że mnie coś trafi jak po raz 20 mnie wywaliło za znaki specjalne - czy kurde polska czcionka to coś niezwykłego ????????
Mam dzisiaj zły humor to jeszcze te motonews musi mnie wk.... - dobra spokój 1..2..3..4..5..6..7..........
  
 
Bastek uśmiechnij się to pomaga miłego wieczoru
  
 
Oj - jakoś nie wciąga mnie to forum - chyba z 5 minut szukałem przycisku odpowiedz - trza się bedzie go nauczyć - ale to jutro
  
 
przyzwyczaaaisz się
Pozdrawiam
  
 
no mnie tez to foru7m nie lezy.
obrazków nadal nie mam, już nawet nie próbuje ich wstawić, bochyba jakiś koślawy jestem.....

a zerknijcie sobuie tu:
http://fiat126p.iq.pl/forum/viewforum.php?f=1&sid=883c8414fea3db2612e4fece9c1ac9c8

czemu im chodzi????



no dobra, przestaje marudzic, bo jeszcze z klubu mnie wyrzucicie....
  
 
Obsluga obrazkow zostala uruchomiona z powrotem dzisiaj w nocy ...

pozdr.
  
 
a widzisz...
dzięki daemon...
  
 
hehe... mówisz-masz
  
 
co nie zmienia fakty, ze nadal mam do tego forum mocno utrudniony dostep.
zainstalowalem se mozille na te okolicznosc, zebym nie musial juz kolego z linuxowej maszyny wyganiac...
ale nadal jest klopotliwe przelaczac sie miedzy przegladarkami...
sorki, ale nadal czuje sie tu obco i nieswojo...
nie obrazcie sie, ale wydaje mi sie, ze tylko brygada Warszawska i Krakowska czuja sie tu jak w domu...
ja nadal mam wrazenie, ze ogladam forum innego klubu...
sorry, za powyzsze slowa, ale takie sa moje odczucia, a ja zwykle wale prosto z mostu. Moge sie mylic, ale takie mam wrazenie.
Bez obrazy koledzy, nie chialem Was urazic, ale wydaje mi sie, ze nie tylko ja nie jestem do konca zadowolony z tego forum...
Dla mnie NASZYM forum tak naprawde pozostanie to na autoladzie.
To przeciez tam sie wszystko zaczelo, Inzynier nas nie wyganial... BTW: zauwazyliscie, ze na tym forum go nie ma????
i na tamtym tez malo pisze ostatnio...

dobra, starczy tej żółci....



jestem jeszcze w klubie, czy juz mnie wykresliliscie karnie za krytyke motonews???
  
 
jeżeli mogę się wtrącić

dlaczego nie używasz MS czyżby niechęć do Pana Gates''a

na NEtscape w wersji 4.2.3 forum chodzi znakomicie - moze to jest sposób (ale proponuje sie upewnić u Daeoma co do wersji będzie wiedział lepiej) jest jeszcze coś takiego jak Opera może tego spróbujesz

pozdrawiam
  
 
Moje zdanie jest takie że za dużo ostatnio myślimy o forum zamiast z niego kożystać
Pozdrawiam
  
 
Konrii> korzystam z forum, jednoczesnie o nim myslac
GDA> nie mam już IE, dokłądnie z powodu niechęci do pana G., a raczej do jego produktów, na które i tak jestem skazany.
Windoze mam tylko NT, MS office''a tez nie mam - zamiast tego mam staroffice
a generalnie problem z tym, że z netem łączę się na razie z roboty, bo mój blok to podłączają jużgdzieś z pół roku i jeszcze nie podłączyli...jak będę się łączył z chaty, problem powróci, bo też tam mam tylko minium konieczne wyrobów maczosoftu.
aktualnie forum ogladam mozilla, laeto tez upierdliwe, bo muszę ją specjalnie odpalać, gdyż podtsawowym moim narzedziem pracy jest netszkapa i to jej głównie chciałbym używać, a nie otwierać 10 okien...


a poza tym, pisząd o moich odczuciach miałęm na myśli też klimat forum...jakiś taki....inny (?)
  
 
Cytat:
2002-12-04 10:59:24, adasco pisze:
a poza tym, pisząd o moich odczuciach miałęm na myśli też klimat forum...jakiś taki....inny (?)



myślę że lepszy ja się bardzo cieszę że jesteśmy znowu wspólnie na jednym forum, można miło pogawedzić wieczorami na czacie (pozdrawiam wczorajszych uczestników naszego czata Kacper, Goral i Konrii) a pozatym to jak juz mówiłem mamy bardzo podobne konstrukcje i możemy wspólnie wymieniać się doświadczeniami

także Adasco - "nie łam sie, przełam się"

co do przeglądarek proponuję zainstalować darmową Operę - napeno będziesz zadowolony

  
 
Albo podaj wersje NSzkapy na forum technicznym i napisz co sie dzieje - postaram sie temu zaradzic.

pozdr.
  
 
oki, korzystam z netszkapy:
Sylaba Komunikator 4.7PL


aha, GDA, zwrociles na jedna rzecz moja uwage:
znow bede usczypliwy, ale wlasnie mam wrazenie, ze to forum Konrii''ego, Górala i Kacpra.
inni nasi klubowicze sa tu raczej mało aktywni.
I właśnie tego mi brakuje....
nie, żebym mieł coś do Górala, Kacpra czy Konrada, ale chyba nie tylko oni tworzą klub...
Naprawde uważam ich za spoko gości, ale czasem chciałbym tez podyskutować z kimś innym. A oprocz postów trzech wymianionych kolegów, są tu tylko utyskiwania na motonews (głównie niestety moje).
A kto najaktywniej obstawał za tym forum???
Nie gniewajcie się chłopaki za moją szcczerość, ale postanowiłem opisać, co mi na wątrobie leży...
nie moim celem jest WAS obrażać czy urażać (a już na pewno nie krytykować), ale chcę podzielić sięz Wami moimi odczuciami. Tak trochę chciałem Wam dać do myślenia....
pozdro.

[ wiadomość edytowana przez: adasco dnia 2002-12-04 14:30:40 ]
  
 
Zgadzam sie z tobą ale jest tak dlatego że to forum dla nas dopiero startuje. Jeszcze ze 2 tygodnie i się wszystko ustabilizuje.
Takie jest moje zdanie - początki bywają trudne
  
 
Cytat:
2002-12-04 14:24:46, adasco pisze:
Naprawde uważam ich za spoko gości, ale czasem chciałbym tez podyskutować z kimś innym.



a ja - ja jestem inny
  
 
no to ja ci Adasco odpowiem.
jak wiesz za pierwszym razem byłem zdecydowanym przeciwnikiem forum na Motonews, ale okazało się że własne nie wydało.
dalej, gdybyś prócz narzekania zajrzał do innych tematów, to zobaczyłbyś że codziennie przybywa członków forum. możesz też wpaść na listę klubowiczów (akurat to sformułowanie uważam za niefortunne). i po wtóre: o ile pamiętam, to pan Czech zaakceptował decyzję klubu że forum klubowe będzie oddzielne od forum Autolady, ale że będą się uzupełniać. I zarejestrował się na forum Soopa i brał udział d dyskusjach. Jego zmniejszoną aktywność tłumaczyłbym raczej okresem przedświątecznym i nawałem obowiązków, a nie niechęcią do rozmowy.
  
 
moze Konio masz racje.... jeszcze troche i wszystko sie unormuje...
coz, poczekam..../
juz przestaje gderac...
jutro moze bedzie lepiej...
  
 
Cytat:
2002-12-04 14:24:46, adasco pisze:
aha, GDA, zwrociles na jedna rzecz moja uwage:
znow bede usczypliwy, ale wlasnie mam wrazenie, ze to forum Konrii''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''ego, Górala i Kacpra.
inni nasi klubowicze sa tu raczej mało aktywni.
I właśnie tego mi brakuje....
nie, żebym mieł coś do Górala, Kacpra czy Konrada, ale chyba nie tylko oni tworzą klub...
Naprawde uważam ich za spoko gości, ale czasem chciałbym tez podyskutować z kimś innym. A oprocz postów trzech wymianionych kolegów, są tu tylko utyskiwania na motonews (głównie niestety moje).
A kto najaktywniej obstawał za tym forum???
Nie gniewajcie się chłopaki za moją szcczerość, ale postanowiłem opisać, co mi na wątrobie leży...
nie moim celem jest WAS obrażać czy urażać (a już na pewno nie krytykować), ale chcę podzielić sięz Wami moimi odczuciami. Tak trochę chciałem Wam dać do myślenia....
pozdro.




Adasko zobacz forum na nethicie i powiedz kto tam jest aktywny ?? zobaczysz te same ksywki a nowe tylko sporadycznie ..... nie każdy ma dostęp do sieci cały czas więc może to jest powodem Jesteśmy na motonews dopiero kilka dni i nie wszyscy wiedzą o tym.... jeszcze tydzień dwa i powinno być nas więcej
na nethicie nie byłem od początku więc nie wiem jak było tam ...
Zapytaj GDA czy u nich w klubie wszyscy są aktywni....na pewno nie ...tak jest wszędzie i zawsze
Motonews jak każde forum ma swoje zalety i wady o zaletach nie będę się rospisywał każdy je widzi ...a wady ..... DAEMON nad nimi pracuje i całkiem dobrze mu idzie
Mysle że i na Twoją bolączkę coś wymyśli

Cytat:
jestem jeszcze w klubie, czy juz mnie wykresliliscie karnie za krytyke motonews???



My nie partia aby za krytyke usuwać z klubu masz swoje zdanie i chyba każdy je szanuje

Oki już nie przynudzam postaram się mniej pisać aby dać szanse innym ..... żartowałem