łożysko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zaczne tak.Mam pewien problem aczkolwiek moze nie ma sensu i tak go ruszac ale targaja mna obawy.Od jakiegos czasu da sie uslyszec szym podczas jazdy,to ze silnik glosno chodzi to swoja droga ale...Wydaje mi sie ze ten szum jakis kilka tygodnio temu sie nasilil.Pojechalam do mechanika i on do mnie ze na jego ucho to lozysko w prawym przednim kole.I ze dopoki jezdzi i tak tylko po miescie to ze i tak nie oplaca sie z tym nic robic.Ale znajomi nastraszyli mnie ze kolo moze mi odpasc.Przestarszylam sie i ktos moze mi powiedziec ile moze kosztowac takie lozysko i kto mi to naprawi???????????
  
 
To są naprawde groszowe sprawy, proste do zrobienia a koło rzeczywiście może odpaść jeżeli się to bardzo zaniedba. Łożysko daje takie wibracje w podłodze poza dzwiękiem
  
 
żeby to sprawdzić polecam podnieść auto na lewarku i zakręcić tym kołem...
nie wiem jak do fitafa ale do poldka zapłaciłem 30zł razem z kubełkiem smaru łożyskowego.. co do wymiany dasz rade sama i jaki Hałas bedzie z Ciebie dumny
  
 
no w sumie tego jeszcze nie robiłam!Wyzwanie to samochod! Moze sprobuje go podniescchoc troche sie boje ale co tam, kiedys musi byc ten pierwszy raz!
A moze Alien masz chwile, bo do Alana mam dalej ?????????
  
 
widze ze twarda jestes
  
 
Chwilke to mam, ale wstyd sie przyznac ze sie na tym nie znam Jak cos to zawsze mozemy podjechac do mojego fachmana i on robi wszystko za groszowe sprawy.
  
 
hej Julia,ten teges lozyska z przodu byly wymieniane u was jakies 2 miesiace temu
  
 
no wlasnie!!
Janusz tez do mnie mowi ze to nie lozyskow kole tylko w skrzyni!
W zasadzie mi juz bardziej chodzi o to zeby ten gostek co bedzie od nas kupowal samochod nie uslyszal tego szurania bo sie jeszcze rozmysli,hehehe

A tak w ogole to jak wam sie podobaja te alusy bo sie zastanawia mczy nie kupic Januszowi??
  
 
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=29393437
  
 
No fajne!! Ale do jakiego auta?? Juz do cytryny?? Czy wiesz cos o czym my nie wiemy
  
 
Juz niby do cytryny.ale najlepsze jest ze fela mam upatrzone a samochodu jeszcze nie ma,hehe.ale chyab nie kupie tych alusow bo je zawsze mozna jeszcze dokupic a Jak sie januszowi nie spodobaaj albo auto odwidze to co!
  
 
no felgi cacy
  
 
musze sie podpiac pod ten temat, bo przy okazji robienia hamulcow chce tez lozyska wymienic, bo jak wnioskuje ma luzy, jezeli ruszam kolem w pionie to luz jest chyna na lozysku mam racje czy nie?
  
 
Tak to łożysko może być. Albo sworznie wahacza. Jak łożysko to prosta sprawa.
  
 
Albo sworznie albo łożysko.Chciałem tylko dodać że jak łożysko nie wyje a koło ma luz to nie koniecznie trzeba wymieniać łożysko, wystarczy odpowiednio dokręcić nakrędke i zlikwidować luz ale to już pewnie wiecie, ale to tak przy okazji.
  
 
a kurcze mam pytanie jak opone zbiera od srodka to moglo walnac ?? bo zobaczylem dzisiaj ze moja strzlka ma juz prawie opnke do zera zjechana - i tak ja teraz wyrzuce bo polowa jest oki a polowa nie ;/
  
 
ja mam odwrotny problem jak zaciągam ręczny to mi sie bierznik z zewnątrz traci.. nie wiem co to może być..
  
 
Panowie a jak u was z geometrią kół??? Moze warto sprawdzić, ewentualnie ustawić
  
 
Scooby to jak zaciągasz ręczny to pamiętaj raz w jedną strone raz w drugą żeby równomiernie sie ścierała