2105 4x4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ciekawe zdjęcia wygrzebałem :
silnik V6 i napęd 4x4

słyszał ktoś o tym coś więcej ???
  
 
Taki tuning to mi się podoba -> a nie jakieś tam obniżanie zawieszenia i takie tam . To jest samochód na polskie warunki -> mocny, wysoko zawieszony, 4x4, jeszcze pancerne szyby i karoseria pod napięciem i będzie jak znalazł. Chcę taki.
  
 
Witam.

A pamiętacie hybrydę Dużego Fiata kombi na podwoziu Łady Nivy, albo Poloneza ANALOGA?

  
 
Pamiętamy ...
były chyba nawet plany produkcji Poloneza ANALOGA ale ......no właśnie ale na planach sie skończyło.
szkoda

  
 
Fiata kombi 4x4 i Poloneza ANALOGA możecie obejrzeć na żywo w Muzeum Starej Motoryzacji w dawnej odlewni na terenie zakładów Norblina przy ulicy Żelaznej róg Prostej w Warszawie.
Robiłem dziś kilka fotek i niedługo na stronie FSO AK powinna pojawić się relacja .



Pozdrawiam
A D M I R A Ł
"SILVER ARROW"

[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2002-12-15 22:37:25 ]
  
 
Byłem w tym muzeum, oglądałem (kiedyś) -> fajne jest!
Może byśmy się tak kiedyś razem przeszli Panowie z Wawki? A może tak: spotkanie u Kacpra -> oglądanie Niwki Borego -> muzeum, itd. Znaczy się... może oficjalnie zgłoszony u Pana Prezesa malutki spocik . Aha - muzeum jest chyba też czynne w niedzielę. Aha2 -> moze być po świętach i Nowym Roku w ostateczności. Aha3 -> dobrze, że przypomnieliście mi o tym muzeum; i tak się tam przejdę w niedzielę 02/12/22 (z aparattem, jak pozwolą pstrrykkać ).
  
 
Zdjecia mozna robic bez problemiku a isc naprawde warto bo kawalek motoryzacji jest
Jeden minus to ciasnota cezko jest przejsc z boku samochodu
  
 
Sam sie tam z chęcia wybiorę . Nie wiecie jak to muzeum jest czynne w tygodniu????
Mariusznia - zerknij na godziny "pracy" w dni powszednie jesli moge Cie o to poprosić))

Pozdr
paweł
 
 
Mario, daj znać, to się brykniemy razem. Przyjeżdża do mnie siostrzeniec na święta, więc będzie miał frajdę i trochę historii.
  
 
Witam.

Muzeum jest czynne w tygodniu od 10 do 16, a w soboty i niedziele od 9 do 16 albo odwrotnie. W każdym razie czynne jest do godziny 16.

Bilet kosztuje 4 zł lub 2 zł dla studentów .

  
 
Wielkie dzięki Admirał !
Czasem bywam w Wawie więc moze kiedyś mi sie uda tam zajrzeć .A tak swoja droga to czy w FSO jest tez jakies muzeum przy fabryce???tam tez pewnie maja niezle rarytasy
Paweł
 
 
Nie wiem czy jest jakieś muzeum przy fabryce, ponieważ właśnie w Zakładach Norblina jest właśnie wystawa "50 lecie fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu"

Polecam jeszcze Muzeum Motoryzacji w Otrębusach koło Milanówka.