Element kampanii reklamowej, czy tylko drobne ogłoszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
We wczorajszej Rzepie(pospolitej) w dodatku Moje Auto na 1 stronie pojawiło sie całkiem spore ogłoszenie firmy ASCORD z wielkim napisem "POWRÓT ŁADY na rynek polski". Są podane ceny aut, ale oczywiście średnio-atrakcyjne -> Niwka 39.000,- PLN, 110 od 28.600,- PLN (chyba niestety za sztukę, choć nie podali tego wyraźnie, więc może jednak za 2szt. -> jedną dodają gratis ). Może pójdę dziś na "lancz do miasta" (czyt. kantyna w bud. obok), to może sobie przy okazji kilka kupię (choć nie wiem, czy mi do niebieskich skarpetek w żółte żółwiki coś dopasują )
  
 
no, moze nareszcie cos drgnelo....
ale nie sadze, by rzepa byla odpowienim miejscem na takie ogloszenia...
juz predzej "wybiorcza"...
albo jakis tygodnik...
  
 
w Chorzowie ogłasza się też firma sprzedająca nowe Łady 110, 111, 112.
Ceny nie podają, ale przy okazji zajrzę i dam znać co to za ptica i za ile sprzedają
  
 
Skorpionie -> w Chorzowie Ascord ma swojego dealera - PZMot, więc może to oni się ogłaszają.
Tak na marginesie -> w Modlnicy jeszcze nie ma żadnego dealera (choć w Krakowie jest jakiś IMPOEX -> pewno - sądząc po nazwie - importują i eksportują Łady -> coś kombinują z VAT-em, czy cooo ), a Ascord w ogłoszeniu pisze, że poszukuje nowych dealerów Łady -> Pan Inżynier mógłby się zainteresować...
  
 
możliwe, że to pzmot. jak zajrze to będę wiedział na 100 %.
  
 
Cytat:
(choć nie wiem, czy mi do niebieskich skarpetek w żółte żółwiki coś dopasują ) [



Nic dodać nic ująć Masz Mariusz fajne skarpetki ciężko będzie coś dopasować
  
 
...sie podąża za najnowszymi trendami mody mięskiej
  
 
Jak juz kiedyś pisałem w krakowie też ruszył salon łady na zakopiance w Opatkowicach. Dziś tamtędy przejeżdzałem i widziałem Nową Niwę i Ładę 110> Pięknie powiewają flagi LADA i na swoje miejsce powrócil szyld(były przez jakiś czas Kuchnie))
Niedługo tam wpadnę jak będzie otwarte i zbadam sprawę
Pozdr
Paweł
 
 
Może Pawełku jako Prezes postarasz się o flage z logiem Lady ??
Fajnie by wyglądała na zlotach
  
 
Już o tym myśleliśmy . Miał być nawet spocik pod tym salonem. Niestety jakoś nie doszedł do skutku . Moze by tak zrobić go w najbliższym czasie ???
  
 
Pan Prezes napisał:
... ruszył salon łady na zakopiance w Opatkowicach (...). Pięknie powiewają flagi LADA

Pan Paweł vel. Kacper97 odpowiedział:
Może (...) jako Prezes postarasz się o flage z logiem Lady ??

Pan Mariusz(nia) skomentował:
Ehm, ehmmm... Prezesie -> byle to staranie nie odbyło się kosztem salonu Łady na zakopiance (znaczy się, zimno jest jeszcze się przeziębisz kombinując dla nas tę flagę...).
  
 
Pawle Prezesowski -> poważnie mają nową Niwkę? A przecież podobno nie ma homologacji, itede... (przynajmniej nie miała jeszcze na zlocie; tak coś przynajmniej mi się przypomina z rozmowy z kol. z AutoWaz)... Może nie na sprzedaż, a np. prywatny import właściciela...
Jaka jest, że tak powiem, w naturze?