Opel Corsa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chce zrobić taki troszkę rozszerzony system audio, z 8 glosnikami naprzyklad, nie tyle chodzi mi o glosnosc co o rozprzestrzenianie dzwieku, czy ktos juz cos takiego robil w opelku?
  
 
Ja mam aktualnie 7 glosnikow i gra to calkiem przyzwoicie (jakosc i scena). Corsa to dosc maly samochodzik, mysle ze 6 glosnikow powinno wystarczyc.
  
 
NO WIEC JA SIE TAK WLASNIE ZASTANAWIAM LUBIE MUZYCZKE W DOBRYM BRZMIENIU
  
 
No to w takim wypadku na przod soprany i midbasy, tyl (drzwi?) mozna zaspokoic wspolosiowymi (brak basu ale w miare dobry srodek i gora, wyzsza polka) i jakas skrzynka, max 10'' dla ladnego glebokiego basu. Calosc napedzic najlepiej dwoma wzmacniaczami, bude wygluszyc (podstawa). Tale z teorii
  
 
Dzięki
  
 
Cytat:
tyl (drzwi?) mozna zaspokoic wspolosiowymi (brak basu ale w miare dobry srodek i gora, wyzsza polka)



Co masz na myśli pisząc wyższa półka ?
Nie jestem specem os tych spraw ale nie spotkałem głośników współosiowych, reprezentujących wyższą klasę.
Według ogólnych standartów w zestawach odseparowanych dopiero zaczyna się tzw średnia półka i w górę.
  
 
Cytat:
2004-08-20 20:46:27, Bolls_no1 pisze:
Cytat:
tyl (drzwi?) mozna zaspokoic wspolosiowymi (brak basu ale w miare dobry srodek i gora, wyzsza polka)



Co masz na myśli pisząc wyższa półka ?
Nie jestem specem os tych spraw ale nie spotkałem głośników współosiowych, reprezentujących wyższą klasę.
Według ogólnych standartów w zestawach odseparowanych dopiero zaczyna się tzw średnia półka i w górę.



Right
  
 
Chodzilo mi o wyzsza polke w segmencie wspolosiowych. Nie bedzie to mialo porownania do odseparowanego systemu ale beda graly lepiej od jakiegos zestawiku za ok. 40 peelenow.