Seicento i energia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Chciałbym powiększyć mój zestaw audio we fiacie seicento i miłby wyglądać on tak: dwa subwoofery 30cm, dwa wzmacniacze zestaw przód: twetery, bass 16,5cm zestaw tył: twetery, średnie 10cm, bass 20cm. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć skąd wziąść energie na coś takiego ?? Jak japrzenieść do samochodu i jak zainstalować to coś. (od zawsze byłem ciekawy skąd energia w samochodach ze zlotów gdzie zastosowanych jest nawet 4x30cm i po kilka wzmacniaczy).
  
 
polecam dodatkowy akumulator. (żelowy)
  
 
Cytat:
Jak japrzenieść do samochodu i jak zainstalować to coś. (od zawsze byłem ciekawy skąd energia w samochodach ze zlotów gdzie zastosowanych jest nawet 4x30cm i po kilka wzmacniaczy).



Rozwiazanie jest dość proste: zmienić alternator na bardziej wydajny i dołożyć drugi akumulator (jak Voy napisał) żelowy.
  
 
Lub kupic dluugi przewod

ps ile wyciaga standardowy alternator w SC ?
  
 
Standardowy alternator "wyciąga" 70A. A tak poza tym to jaki to ma być alternator i akumulator ?? (dokładnie)
  
 
Cytat:
2004-08-20 11:41:01, godekx8 pisze:
Standardowy alternator "wyciąga" 70A. A tak poza tym to jaki to ma być alternator i akumulator ?? (dokładnie)



Trzeba policzyć, zsumować zapotrzebowanie na prąd przez akumulatory i inne urządzenia.
  
 
heh JAK TO ZROBIĆ ?