Problem z logowaniem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,mam problem z zalogowaniem się.Chodzi o to,iz po wejściu odrazu na forum Lada klubu i kliknięciu tam polecenia zaloguj nic się nie dzieje.Wczoraj wieczorem nie dało rady mimo wilu prób,z poziomu Motonews.pl poszło dobrze,teraz znów mam kłopot z obu poziomów.Jeśli już uda mi się zalogować to nie mogę zamknąc okna,bo jak to zrobię to juz nie wejdę np do skrzynki odbiorczej lub żeby obejrzeć swój profil,nie chce wyskakiwać poprostu te okienko.O obejrzeniu profili innych forumowiczów mogę pomażyćZaznaczam ze sie wylogowuje po korzystaniu z forum,używam win XP i IE6.0.Usuwałem pliki cookie i temporaya,myślałem ze to cos da,w opcjach internetowych kombinowałem rózne durnoty i więcej nic mi do głowy nie przychodzi.
Proszę o pomoc,z góry dzięki Grzesiek
  
 
witam,

przywroc domyslny poziom w zabezpieczeniach a jesli chcesz miec kontrole nad wykonywaniem aktywnych skryptow:
Opcje internetowe > Zabezpieczenia > Poziom niestandardowy > Obsługa skryptów > Wykonywanie aktywnych skryptów > ''''Monituj'''' lub ''''Włącz''''. Jesli pozostawisz wylaczone to okienko nie bedzie sie pojawiac.

pozdr.
  
 
Nie wiem co za cholera,nadal nie jestem w stanie się zalogować,ustawienia mam domyślne,poziom średni,próbowałem na niestandardowy dawać,też bez zmian,nie chce sie otwierać okno logowania,ani z poziomu forum lady,ani z poziomu Motonews.Dobrze że moge chociaż posty pisać,ale za każdym razem muszę wpisywać tu w rubrykę nick i hasło.Znajdzie sie mozę na to jeszcze jakas rada?
Grzesiek
  
 
Wow,nagle dziwnym trafem udało mi się zalogowac po ludzku,już całkiem jestem zbity z tropu co sie z IE dzieje u mnie w kompie,zobacze jak jutro będzie.Sorki za zaśmiecanie forum