Forum OKP -

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fragment wymiany myśli pomiędzy mną a OKP (nie cała, ponieważ resztę OKP zdążył wykasować z mojej skrzynki). Krótko mówiąc, zaczęło się od dziwnego usuwania moich postów. (Po zwróceniu uwagi OKP na temat błędnie podanego rozstawu śrub w kołach w dziale technicznym - he,he - tak, to mój konik (pzdr. dla totr''a) i postanowiłem nie odpuścić takich bzdur na stronie poświęconej bylo nie było Oplowi)
I dalej:

Prowo napisał:
"Szanowny kolego?

Czym znowu się naraziłem, że ponownie zacząłeś usuwać moje posty?
Ponieważ liczniki i tak nie są widoczne przy postach, uwierz mi, że nie zależy mi na nabijaniu ich wartości.
Jeżeli coś ci nie leży, bądź mężczyzną i ogłośmy to publicznie, a tak nadal postępujesz z partyzanta.
Powyższe dziwne jest zwłaszcza w kontekście faktu istnienia na tym forum postow delikatnie mówiąc towarzyskich (o ile oczywiście można tak nazwać obrzucanie się wyzwiskami). Jeżeli taki jest cel tego forum i ty jako moderator tak postanowisz to mnie nic do tego. Proszę jedynie abyś zamieścił taką informację dla wszystkich - jak mniemam pewna grupa przestanie je wizytować.

PS. Jak tam rozstaw śrub w Omedze w dziale technicznym? Nadal mieszasz w głowie początkującym właścicielom."

Odp. OKP:
"Profil forum OKP jest profilem motoryzacyjnym czyli można tu się wypowiadać jedynie w tym temacie.
Posty podobne do tych ktore zainstały po wypowiedziach Dab-a będą kasowane i przed nikim nie mam zamiaru się tłumaczyć --DLACZEGO?
Mam nadzieje ze czesc inteligeniejszy członków OKP zrozumie to."


Prowo napisał:
"Czy ty chcesz powiedzieć że nie zaliczam się do "inteligentniejszej częśći"? Zaczynasz mnie powoli denerwować - a to mało komu się udaje."

Odp. OKP:
"Kim ty jesteś dla mnie aby pisać do mnie w takim tonie?
Czy myślisz ze jesteś anonimowy?

Czy z racji tego ze wystepujesz w roli "petenta OKP" muszę wysłuchiwać twoich pojękiwań.
Daruj sobie!!!
Zlewam to i mozesz darować sobie wszelkie listy ktore z automatu będe kasował."

Tak, tak. Oczywiście jedynym następnym merytorycznym argumentem było usunięcie mnie z forum OKP .
Gratuluję.
Gdyby OKP miał tak długie swe subtelne rączki i był w stanie usunąć mnie także z tego forum, pewnie przez pewien (ale krótki!) czas mnie nie będzie.
Pzdr.

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2002-12-05 13:20:59 ]
  
 
Daj spokój Prowo - forum LOB to forum LOB. Nikt nie będzie tu kasował postów. tak sie składa że jestem panem i władcą jako moderator więc nie masz czym sie przejmować. Jak dało sie zauważyć na forum OKP kilku klientom bardzo zależy na biciu piany :vide posty "nowe forum", "wyścigi uliczne" itd. i klienci z fireroad i fso którzy gdyby mogli wyciągnąć ręce przez monitor zadusiliby co niektórych adwersarzy. nikt nie mówi że forum ma traktować tylko i wyłącznie o mechanice, elektryce itd. ale zapiekłość co niektórych jest chyba typowa dla polskiego grajdołka. jak 3 TYPOWYCH polaków spotka sie przy piwie to tematem są: polityka i piłka nożna, no i że ten*** pan stefan z 3 klatki to złodziej a pani ala z siódmego to dziwka. Tak jak ustaliliśmy na party lob debilne posty z lob forum usuwam. Polemikę pozostawiam. i w miarę możliwości odpowiadam na pytania, zarzuty, podlizywanie się etc. a odpowiedzi z piaskownicy "nie bo nie" raczej nie usłyszysz.

pzdr
LOS BESTIALES NIE CAŁKIEM ESPANIOL

ps. btw zauważyłeś że raczej 99% bestiales oceniło zlot w krakowie średnio, a okp rozpływają się z rozkoszy ? nie byłem, nie wiem coś w tym jednak jest ...

jeszcze raz wszystkiego najlepszego ... bez okazji
  
 
Co do Krakowa: Zauważyłem, ale nie chciałem być posądzony o podjudzanie przez tych którym się mimo wszystko podobało - czyż na zdjęciach z nie widać czegoś na kształt (ale chyba tylko kształt ) Omegi, palącego gumy na lotnisku? Czyzby jakiś odszczepieniec?
Prawdą jest, że na obrazkach zauważyłem natomiast występ reprezentacji LOB tylko w początkowych minutach (sekundach? ) tego przedsięwzięcia - czy może się mylę?

Dziękuję za wsparcie moralne.
Pzdr.
Kleines Omegas po drogach gelaufen.


Don Fernando ma wielkie stada.
Po uśmiechu go poznacie.

PS. Cholera, wykrakałem. Już ktoś skrócił tytuł mojego posta.

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2002-12-05 13:25:00 ]
  
 
No to zaczelo sie.
Z tego co piszesz Prowo rozpoczal sie brak tolerancji na stronach OKP , mam nadzieje ze tu mimo wszystko nie zagosci.
Prowo urzedniczka przkonana ( rejstracja silnika ) i powiem ze byla bardzo mila.
  
 
No to gratuluję siły perswazji.
Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi - dotyczy to wątku o rejestracji pojazdów - na forum OKP.

Pzdr.
  
 
moje posty w tym samym temacie o którym pisał prowo też zostały skasowane przez okp. zapewne dlatego że usiadłem jeszcze raz na "nabijaczy" postów oraz wymieniłem z dabem kilka poglądów. ale za to dokonała się likwidacja licznika postów co uważam za wielki sukces.
zauważyłem też wielokrotnie miejsze zainteresowanie treścią forum okp ze strony wielbicieli LOB, co jak sądze jest wynikiem obniżenia /niestety/ poziomu wypowiedzi. trudno fajnie było i może jeszcze kiedyś będzie.
  
 
No tak, tylko że likwidacja licznika i inne zmiany na forum to zasługa "daemon''a" a nie tego śmiesznego gościa z OKP.
Ten facet chyba w piaskownicy zabierał słabszym i dziewczynkom zabawki.
  
 
Nie pozostaje nic innego niz zorganizowanie kolejnego LOB o nr IV
i prosze o przyjzny dla mnie termin.
W celu oczywiscie zacisniecia wiezi, no i itd.
  
 
Wiecie Panowie....mi szczęka opadła po przeczytaniu postów Prowa...zresztą po Krakowie nic mnie nie zaskoczy. Oczywiście ktoś mógłby powiedzieć, że byłem (byliśmy) krótko więc dalczego tak krytycznie do tego podchodzę....ale sama organizacja, miejsce i fakt, iż nie było tzw. planu B (nie wiem czy do końca był A) oraz to, że sam Master OKP spóźnił się 40 min... no comment - przecież było tam tyle osób z całej polski. Ahhhh, co się będę wpieniał - byli LOB i zorganizowaliśmy sobie czas prawidłowo
Wracając do tematu, po wizji w Krakowie i postach Prowa oraz wcześniejszej zadymie z Dabem - mam już wyrobione zdanie.....niestety ktoś tu musi dorosnąć (dosłownie i w przenośni). Zastanawia mnie jedno, jak człowiek, który prowadzi takie przedsięwzięcie może w ten sposób traktować ludzi - zaznaczę poważnych ludzi, a na forum jak wystąpi to jest wszystko oki. Prowadzi jakieś swego rodzaju gierki osobiste - musi mieć bardzo nadszarpaną ambicję i niskie poczucie własnej wartości - wszystko na to wskazuje. Ciekawe co powiedziałby na to Zygmunt pewnie ma duży fotel przy komputerze z takim wielkim oparciem

Mam dwie propozycje :
a) dajemy sobie spokój
B) robimy zadymę w oparciu o wyższe szczeble i ciągniemy do końca

tak czy siak jestem z Wami!!!

Pozdrawiam

Robert
  
 
Prowo !!
Nie lacze sie z Toba w zalu po usunieciu z forum OKP... bo wiem, ze Ci nie zal.

Mnie rowniez. I dlatego postanowilem olac to forum i jego moderatora ( ktorego nie znam, a ktory - po lekturze jego odpowiedzi na Twoje posty i czesci jego postow na OKP - wydaje mi sie byc skonczonym DUPKIEM !! ).

I ZAPEWNE CZESC INTELIGENTNIEJSZYCH CZLONKOW OKP ZROZUMIE TO !!

Bo to juz nie jest forum - to BAZAR !! Czesc postow przypomina raczej bluzgi bazarowych dresiarzy niz INTELIGENTNIEJSZYCH CZLONKOW.

PS. URG - to ja jestem tym jednym procentem ktory nie ocenil zlotu w Krakowie jako sredni - oceniam go jako BEZNADZIEJNY.
I mowiac Twoim stylem : moze mam zjebany leb ale jak widze debila w Oplu to jest on dla mnie tylko kolejnym debilem z ktorym nie chce miec nic wspolnego.

* * LOB * * Exclusive Club Of Opel Omega
  
 
Witam kolegów.
Oj nie było mnie dwa dni a tu tyle zmian hmmmm...
No cóż chłopaki jeśli kogoś męczą kompleksy jego ból. Ale nic dziwnego OKP nie potrafi odróżnic zdewastowanego parkingu od lotniska więc nie wymagajcie od niego zbyt wiele , zresztą byłem tam i widziałem jak błyszczał wiedzą

Przypuszczam że nie tylko ludzie z LOB nie tolerują takiego traktowania członków "OKP" po nas pewnie będą inni zostaną blokowani "bo wiedzą więcej"

W sumie cała sytuacja jest raczej śmieszna , pajdokracja (nie wiem jak to sie pisze) w wydaniu moderatora. Prowo zabrał rozbestwionemu dziecku lizaka i bachor naburmuszył się strasznie

Cleber
Życie jest za krótkie żeby jeździć krótkim samochodem.

[ wiadomość edytowana przez: Cleber dnia 2002-12-06 01:00:30 ]
  
 
Taaaak...pomyślałem że i ja wrzucę tutaj swoje 3 grosze...

Po pierwsze cieszę się że jestem nadal w LOB pomimo iż poruszam się takim śmiesznym pojazdem jak maluch (parodia samochodu...) A co do OKP rezygnuję. Już dołączam się do postu Dramara. Ale nie z powodu "incydentu" z kolegą OKP - nie znam go i nie zamienilem z nim nigdy zdania, chociaż myślałem że będę miał okazję...Na spotkaniu w GM na motylu...ale o godzinie 21.05 jeszcze go nie było, mimo iż "zlocik" zaczynał się o 20.30...No nic.... może miał ważny powód że nie zdążył (nie żartuję-nie znam sprawy)...Ja niestety musiałem już lecieć...Chłopaki z OKP ("nieomesiarze") są wporzo - o ile można kogoś ocenić po 30 minutach rozmowy w grupie...Pozdro dla nich!

Ogólnie kiepsko że wynikła taka sprawa z OKP...


Tak na marginesie - spotkałem nowych członków LOB którzy nie byli jeszcze na żadnym zlocie LOB. Jest ich trójka (nie mylić z kolegą "3" który już był) : Sawik - Omega A sedan (od dawna w OKP), Jurro - Omesia B Combi(od niedawna w OKP/LOB), i nowy kolega (był wraz z partnerką) - Jacek (mam nadzieję,że dobrze zapamiętałem - jeśli nie przepraszam!!!). Jacek był UWAGA UWAGA nowozakupioną Omesią A Caravan 3.0 24v manual!!!!!! Nie muszę mówić że mi się łezka w oku zakręciła kiedy usłyszałem pomruk sześciu wesołych rzędowych cylinderków !

Musimy ich zwerbować na kolejny zlot LOB - staną się wtedy prawdziwymi BESTIALESAMI!!!! Jurro deklarował że NIE MÓGŁ być w Wawrzkowiźnie...Jacek Omesię ma od 2 tygodni - nie znał nas wtedy... A Sawik??? No właśnie... nie zdążyłem z nim pogadać... Czyżby się asymilował z LOB?? Trza będzie go wciągnąć heh... A jeśli to tylko ja nie kojarzę Sawika z LOB - PRZEPRASZAM!

To tyle chłopaki! Trzymajcie się!
  
 
Dopisze cos jeszcze. Bo mnie nosi po nocy.

1. Moje posty ( 3 szt. ) tez poszly na drzewko z forum OKP.
2. Urg : Sa tacy co ruchaja stare dziwki i tez rozplywaja sie z rozkoszy.
3. Prowo : siwe wlosy to masz nie przez przypadek - slusznie zauwazyles. I prawda jest !! Wsparcie masz. Nie tylko moralne. Nie bede stal i patrzyl jak bija kolegow.
4. PiotrS - witaj w LOB. Zapraszamy na zlocik. W dogodnym terminie ?? - dla Bestialesow zawsze jest dogodny. Emblematy LOB chciales - a adres gdzie ??
5. Res - ty jestes kulturalny czlowiek. Uwazaj na szczeble - czesto sie lamia i mozna poleciec na leb. My jestesmy z Toba ( a przynajmniej ja ).
6. Z OKP dajmy spokoj bo tracane gowno zazwyczaj tylko mocniej smierdzi.
7. Makaveli : na naszych zlotach maluch nie musi sie ukrywac. Czymkolwiek przyjedziesz to bedzie Bestia ( a i Resowi bedzie weselej, ze nie sam klepie furke ). Co do OKP - pamietamy !!


I obiecuje jedno : przeklepie osobiscie kazda furke - na ZAPOROZCA - kazdemu kto osmieli sie podniesc reke na moich kolegow lub zanieczyscic to forum jak forum OKP !!

W***ilem sie, a zadko mi sie to zdarza.

* * LOB * * Exclusive Club Of Opel Omega

[ wiadomość edytowana przez: Dramar dnia 2002-12-06 01:54:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: Dramar dnia 2002-12-06 02:01:44 ]
  
 
Witam Szanownych LOBów

Na wstepie napisze, ze mam propozycje. Moze by tak przujac wersje a) Resa i skonczyc klotnie z OKP, dac spokoj ew. polozyc laske. Mamy swoje forum i jest nam na nim jak w niebie (przynajmniej mi). Jak ktos juz wspomnial ruszana kupa zazwyczaj nie pachnie, a w masce gazowej moze byc niewygodnie Odczekac sprawe i bedzie dobrze, a jak nam zaczna za bardzo na glowe wchodzic to sie pomysli... (jest pare sposobow i pare juz nawet mam na mysli
A klotnie LOB z OKP sa na potrzebne jak gaznik LOTUSowi

Ps.
Szkoda tylko, ze jak ktos obcy wejdzie na forum OKP, poczyta... to moze powiedziec: "ci od opli to straszne skur..." Bylo nie bylo Omesia tyz Opelek.
Dla niektorych na zszarpane nerwy polecam zimny browarek i przejazdzke Omega
agresywnosc = zero

Pozdro dla wszystkich...
  
 
albo przejazdzke omesia i zimny browarek . atmosfera zgestniala, mysle wiec ze czas olac sprawe, lub jak kto woli polozyc laske. zenujacy poziom klotni nie jest godny wysilku wlozonego w riposte. glupota jest nieuleczalna jak mawia moja malzonka. na szczescie LOB nie zalezy od nikogo i nikt nie będzie decydował o czym mamy pisać na swoim forum. mam przyjemność zawiadywać tym forum więc nie toleruję debilizmu na nim vide post "co tu tak pusto" - tym samym mamy ochronę prze śmieciami.
koniec kropka
czuję że naklejka OKP zniknie szybciej niż sie pojawiła na boczne j szybie. eh żizn takaja...
  
 
Uff. Miło stwierdzić że znajduję się w grupie LUDZI myślących podobnie (no ale w końcu co ja gadam, przecież wystarczy popatrzeć czy się poruszamy).
Z radością stwierdzam tworzenie się czegoś w rodzaju "jeden za wszystkich....". Rzecz jasna zgłaszam swój udział we wszelkich (!) akcjach tego wymagających.
Temat tzw. OKP z mojej strony z dniem dzisiejszym uważam za zamknięty (chociaż gdybym go kiedyś spotkał..., ale dość marzeń, specjalnie szukać go nie zamierzam bo jeszcze bym go dowartościował).

Czy się mylę, czy ktoś tu wspominał coś o jakimś zlocie LOB?
Nadal mam założone zimówki, więc jestem gotów dojechać wszędzie.
Pzdr.
  
 
Prowo ale twoich stad to nikt nie dogoni nawet na zimowkch. Wiec czlowiek o ksywie ... nigdy Cie nie dogoni, nie musisz mu niczego udowadniac on nie dosiad Omegi.
Napisze wam szczerze ze ja ostatnio w zwiazku z atakime zimy wybralem sie na przejazdzke omega o 23:30 ( co by bylo malo swiadkow mojej porazki ) stanalem pod gorka, przy ktorej czasami sie zatrzymuje w drodze do pracy. No i sprobowalem ruszyc .... no i rechotalem ze smiechu bo pomimo mioch skromnych umiejnosci nie dalem rady. Po 10 minutach wrocilem ale moim samochodem, poszlo gladko ach ten naped na 4 jest super.
Dlaczego o tym pisze, po pierwsze ze Prowo wspomnial o zimowkach, po drugie ja sam kiedys napisalem ze nie bede zmienial na zimowe opony ( 4x4 ), bo mi sie to nie oplaca ( myslalem ze jakos zime przejezdze jednym autem ) DAB mnie skrzyczal, no po trzecie ze w omedze tkwia juz 4 zimowe kola i jestem gotow wyruszyc na IV LOB, o ktorym sam wspomnialem, proszac o przyjazny termin. Mysle ze Piotr wlaczy kompa i cos skrobnie.
Obiecane piwko czeka ( irlandzkie mocne )

" Jedna Omega ze wszystkie Omegi, wszystkie Omegi za jedna Omegę "
  
 
po przeczytaniu tej lektury stwierdzam że LOB jest drużyną na medal,jeden za wszystkich................. to mi się barrrdzo podoba.
osobiście nie mam nic do innych użytkowników OPLI ale chamstwu mówię nie i z buta gości. pozd.