Czy warto ---pilne!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich
mam pytanie czy warto kupic kompletna syrene 105l (no prawie kompletna nie ma podlogi )i prawdopodobnie wyrejestrowana oczywiscie na czesci za 200zl??
  
 
tak
  
 
jak masz gdzie stawiać to bierz
  
 
brać
  
 
bierz
  
 


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
nie
  
 
moim zdaniem warto wlasnie chocby n czesci brak podlo9go w tym wypadku toraczej mala strata bo po co podloga jak na czesci ma byc ?? A za dwiescie zlotych do syrenki jakby kupowac osobno czesci to nie wiele mozna kupic za ta sume . Ja bym bral na twoim miejscu jesli mialbym gdzie postwawic
  
 
Warto jeśli masz syrene lub zamierzasz coś z tego złożyć.
  
 
Dzięki wielkie panowie!!!!!
pozdro.......
  
 
no i napisz czy kupils czy nie
  
 
Jeżeli posiadasz już syrenę lub planujesz zakup to zakup "dawcy" cześci za taką symboliczną kwotę jest jak najbardziej okazją - pamiętaj że częsci zamiennych nie uświadczysz już w żadnym sklepie - jeżeli masz tylko gdzie przechować ten egzemplarz to bierz i sie nie zastanawiaj - jezeli nic z tym nie zrobisz to napewno znajdą sie chętni do odkupienia niektórych podzespołów
  
 
Ja też bym brał-tym bardziej że planuję zakup.
  
 
Jakiś miesiąć temu pomagałem sciągnąć kompletną za 70 zł. Miala niesprawne hamulce i nie odpalany silnik ( 5 lat stała przywalona w komórce z drewnem) . Też miała iść na cześci a wyszło tak że za jakiś miesiąć moze bedzie zarejestrowana.
  
 
Hallo !!
JAk nie chcesz wziąść to daj mi namiary to Ja ją kupię !!
Pozdrawiam
R20
  
 
Cytat:
2004-09-23 19:54:51, R20 pisze:
Hallo !! JAk nie chcesz wziąść to daj mi namiary to Ja ją kupię !! Pozdrawiam R20


Spóźniłeś się tylko miesiąc