Włamanie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie jakaś banda włamała sie do mieszkania mojego dziadka na osiedlu 1000lecia. Ukradli 2 komputery, biżuterię, karty kredytowe, kluczyki od samochodu(VW Polo)....
1,5 roku temu było u nich dokładnie to samo....
co najgorsze w kompie były niezarchiwizowane prace naukowe dziadka - wszystko poszło nawet drukarka
wszędzie były okna antywłamaniowe i drzwi gerdy za jakieś chore pieniadze...
nic nie pomogło
  
 
O cholera !!! Paskudna sprawa - współczuję Wam - bo tylko tyle mogę
Niestety na złodziejstwo nic się nie poradzi
  
 
Tak jak Bastek napisał,wyrazy wspólczucia bo to naprawdę załamka.Ja też mam drzwi gerdy,okna standard,na pierwszym piętrze.Jak narazie odpukać w niemalowane drewno, mam spokój.Na partery w moim bloku się włamywali kilka razy.Już było głosowanie w naszej wspólnocie mieszkaniowej nad ogrodzeniem i mam nadzieję że takie powstanie już niedługo.
Pzdr Grzesiek
  
 
kondolencje...
ale tu nawet chinski mur by nie pomogl, ale inne prawo...moze szariat???
  
 
wiem że to nie pociecha, ale dowiedz się jakie gwarancje dają producenci drzwii, okien i zamków. no i pociągnijcie ich na kasiorkę.
wyrazy współczucia.
  
 
Nasz kraj schodzi ostatnio na psy, bardzo przykra sprawa, pare dni temu do mieszkania mojego kumpla włamali się i ukradli kompa, co najgorsze niedawno zrobił sobie jego modernizacje.
  
 
Przykre...
Jak się włamali -> przez okna, czy drzwi?
Ja mieszkam na parterze i też obawiam się włamania (mam drzwi Gerdy, rolety antywłamaniowe z blokadą, etc, ale myślę o załozeniu czujek ruchu i alarmu oraz podłaczeniu do monitoringu w Solid security)... Może już nie tylko chodzi o skradzione ew. rzeczy, ale o jakies takie "skażenie" mieszkania; ono już potem nie jest takie same, to takie metafizyczne raczej, ale tak to czuję...
  
 
Tak, ale jak będziesz mieć te czujki i nalepke Solid Securit to złodzieje jużna peno wezmą Cie na widelec - ponieważ masz tyle zabezpieczeń to musisz mieć kupe kasy, czyli jesteś potencjalną ofiarą.
  
 
Też o tym myślałem... (ba nawet podobno w takich agencjach złodzieje mają swoje wtyczki i gniazdka...). Ale sąsiedzi mają takie podłączenia do sieci monitoringu, więc... może jednak...
  
 
masz rację Mariusz!! zbierzcie się w kupę...
... kupy nikt nie ruszy.
  
 
Włamali sie przez okna. Ponoc nawet nie ma większego problemu żeby je otworzyc (PCV). Otworzyli je bez problemu.Najbardziej zastanawia mnie to,ze miesiac temu teściowie zakładali również drzwi antywłamaniowe i jakos tak myślę, że ktoś komuś daje po porstu daje cynk co się wmieszkaniu znajduje, jak mozna wejśc i kiedy nikogo nie będzie w domu.To zresztą nie pierwszy przypadek ,że po remoncie wykonywanym przez fachowców z "gazety" zaraz jest włamanie....A ja własnie skończyłem remont(!!!!!!). teraz czekam na złodziei.......
 
 
Trzymaj się
  
 
Pawel, przeciez twoja Bessi im dupy poodgryza zanim wejda!
Swoja droga czujnik ruchu centralka alarmowa (jesli potraficz podlaczyc kabelki) to wydatek paru stowek
  
 
Kurna,przecież to było 4 miesiące temu
  
 
Qrde wiem. Pawel mieszka prawie kolo mnie. Tak sobie napisalem.