Potrzebuje instrukce obsługi, opisy napraw, opisy układow it

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
potrzebuje instrukce obsługi, opisy napraw, opisy układow itp do fiata 131 oczywiscie. z góry dziękuje. jeśli ktoś ma ochotę sie spotkać i pogadać (oczywiście o fiacie 131) to zapraszam jestem z opola. moge kawałek dojechac. prosze o pomoc w temacie. DZIĘKI!!!!!!!!!!!!
  
 
mam troche materialow ale jestem ze szczecina. Nie wiem jakby to zrobic...ksero? Skany?

Pozdrawiam
  
 
Jestem w trakcie skanowania dwoch pozycji:
1) Haynes "Fait 131 Manual, Repairs, Service etc." po angielsku
2) Obsługa samochodów importowanych , rozdział Fiat 131 i Fiat 132.
Dodatkowo z porad jakie wrzucili Bolger i Kosa chcę zrobic jeden dokument, uporzadkowany. Sa jeszcze rzeczy, ktore byly swego czasu dostepne w dziale Download na www.131.pl. Plus to co sami zaoferujecie (Kosa obiecywales kiedys cos Guy Crofta). Potem trzeba to wszystko zebrac do kupy, zrzucic na CD i bedziemy mieli taki niezbednik kazdego posiadacza Fiata 131.
Poczekajcie jeszcze ten tydzien, zrobie skany, zrzuce do AdobeAcrobat'a. Kosa doda swoje, inni przypuszczam tez. Zbierzemy to razem i wtedy ustalimy co i jak.
Co wy na to?
Piszcie do mnie, dzwoncie, cokolwiek
Sebastian
tel: +48 601 506 103
GG# 1341647
Tlen: neutrino33
neutrino33@tlen.pl
  
 
Musimy połączyć siły . Kosa widział, ale Ci którzy nie widzieli, to wskoczcie na TEN wątek. Duża część materiałów będzie identyczna, a nawet jeśli inna, to będzie doskonałym uzupełnieniem.
  
 
ja moge udostepnic raz jeszcze download na 131.pl - tyle ze przeniose go na inny serwer - mialem problemy z iloscia GB transfery mnie zabijaly
  
 
ja mogę pewnie udostępnić mirrorek na parę dużych plików
  
 
No no, rzadko tu zaglądam, a widzę, że powinienem częściej .
Po co wyważać otwarte drzwi - jak wspomniał już Mixer133 w przygotowaniu jest już >> "Kompilacja DOHC - kompendium wiedzy na CD" << (temat powstał wcześniej ) , więc proponuję, żeby się przyłaczyć i stworzyć jedno duże archiwum ze wszystkich materiałów jakie posiadamy. Do tej pory dostałem już 5 CD od innych user'ów, niedługo wrzucę dokładną listę tego co mam i jak ktoś będzie miał coś ponadto to bedzie miał czas żeby dosłać, po czym ruszy kolportarz gotowych CD .
Ponadto bardzo podoba mi się ten pomysł:
Cytat:
2004-08-23 13:11:18, neutrino33 pisze:
Jestem w trakcie skanowania dwoch pozycji:
1) Haynes "Fait 131 Manual, Repairs, Service etc." po angielsku
(...) Dodatkowo z porad jakie wrzucili Bolger i Kosa chcę zrobic jeden dokument, uporzadkowany. (...)


Byłoby to na pewno ciekawym uzupełnieniem "sztywnych" danych i opisów . Nie długo zrobie taki mały "spis treści" na forum "ŚWIAT DOHC", co mam nadzieje też wprowadzi trochę ładu i pomoże w odszukaniu interesujących wiadomości.


Cytat:
2004-08-23 13:11:18, neutrino33 pisze:
Jestem w trakcie skanowania dwoch pozycji:
1) Haynes "Fait 131 Manual, Repairs, Service etc." po angielsku
(...)


Hmmm, tej pozycji chyba jeszcze nie posiadam... .