SONY ,Pioneer czy JVC ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, potrzebuje rady i podpowiedzi ! Chce kupic radio sony, pioneer no albo JVC i niewiem co wybrac ! Radio zamierzm kupic w USA bo mam mozliwosc i jest taniej o 50 % w stosunku do naszych cen, a JVC nawet 1/3 ceny. Radyjka sa bardzo podobne pod wzgledem technicznym, przynajmniej tak mi sie wydaje.... po trzy pary wyjsc, podobna moc, odtwarzaja mp3, CD text, sterowanie subem, piloty itp. Oczywiscie radia sa nowe. Ale niewiem co wybrac.... SONY CDX-F5700, Pioneer DEH-5600MP czy JVC KD-G801. Cena przaktyczne taka sama.

I jeszcze jedno, słyszałem ze radia z USA niemaja RDS'u , jakis iny system tam maja. I to ze strojenie radia jest co 0,2 i to nieparzyste. wiec jesli chce słuchac stacji radiowej na np. 100,8 to niemoge bo bedzie to 100,7 albo 100,9 - tak miał znajomy w Sony własnie z USA, ale bylo to jakies 4 lata temu wiec niewiem czy cos sie zmieniło.

Dziekuje bardzo za jakąkolwiek podpowiedź

" lepszy cyc niz nic "

[ wiadomość edytowana przez: Obibook dnia 2004-08-29 01:15:00 ]
  
 
Z tej 3 wybralbym pioneera
  
 
a ja clariona
  
 
a ja Alpine... bo Clariona już mam
  
 
Jeżeli chodzi o Sony - nie polecam - chyba że chcesz oddzielnie zamontować wzmacniacz .
Mam minidisca sony - i nie jestem z tego zadowolony - mimo tego że jest to wysoki model.
Z pewnością Pioneer jest godny polecenia - słuchaM w aucie DEH - P 3060 I JESTEM ZADOWOLONY :]


POLECAM PIONIEERA
  
 
A jakiego clariona ? Czy DXZ835 by sie nadawał ? Jest to też radio z USA....

null

Pozdrowionka

[ wiadomość edytowana przez: Obibook dnia 2004-09-01 01:36:03 ]
  
 
dokladnie tak. W USA radia nie maja RDS, i strojenie jest zupelnie rozne od europejskiego. Jesli chcesz oszczedzic sobie nerwow, to nie kupuj w USA, inaczej bedziesz mial pol radia za pol ceny ...
  
 
a ja sie nie do konca zgodze z tym wszystkim

ja mam radyjko JVC u ojca w samochodzie przywiezione z USA, faktycznie nie ma RDS-u ale przytargane bylo z 5 lat temu, nie sadze ze teraz nie maja tam RDS-u poza tym z tym strojeniem...u mnie jest w ustawieniach w MENU RADIA ustawianie fal i sa europejskie fale i spokojnie wszystkie stacje odbiera