No i stało się...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W lutym sprzedaje swojemu przyjacielowi moją Ładzianke. Obecnie jestem na etapie kupowania Samarki, jeżeli ktoś ma jakiś dobry namiar to niech się podzieli, interesuje mnie Samarka 1.5 z bardzo dobrą budą, silnik może być do remontu ( i tak będzie przerabiany ) no i oczywiście niedrogo. Jak kolega tylko ją weźmie odemnie to zapisze się zaraz do klubu, tak więc autko zostanie w rodzinie klubowej. Mam tylko nadzieje, że jej nie rozwali od razu po kupnie bo narazie nie może zdać egzaminu na prawko.
  
 
Zdrada kanciaka Oj nie wiem czy klubowicze, ktorzy maja siodemki ci to wybacza

Pozdrawiam
  
 
Fajnie że twoja ładziawka zostaje w klubie
My z ojcem jesteś my dokładnie na odwrotnym etapie. Chcemy zamienić samarę na starszą Ładę tzn 2101 a najlepiej 2103 (chyba najładniejsza łada ze wszystkich). Głównie chodzi o tylny napęd



o taką chcę
  
 
widziałem dzisiaj taką w W-wie. Na siedleckich blachach. I w takim stanie...
  
 
one są niesamowicie piękne
wczoraj widziałem zielona - idealną tylko lekko brudną

one mają niesamowite wnętrze :

  
 
a może 2106. tez przepiekne!
  
 
tak 2106 też ŁADne ale 2103 rzadsze i bardziej mi sie lampy podobają. Ale jak nie znajdzimy 2101 ani 2103 to pewnie 2106 się kupi
  
 
Konri, widać, że wchodzimy na te same stronki internetowe i z tych samych stron czerpiemy zdjęcia i informacje. Bo dokładnie te same zdjęcia (czerwona 2103 i 2103 biała z otwartymi drzwiami) ja mam zapisane na swoim dysku i zamieściłem je do materiału na klubową. W tej chwili kończę robić grupę "Zhiguli" (czyli modele od 2101 do 2107 i nowe Zhiguli, czyli 2151 i 3116). Jutro zaczynam samarę.
A jeśli chodzi o 2103 to w internecie też widziałem jedną w super stanie z Tucholi w kujawsko-pomorskim (znanej z Borów Tucholskich). Kolor granatowy. A to że była właśnie z tucholi, czyli z byłego bydgoskiego, poznałem po rejerstracji: CTU.

[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2002-12-08 17:10:37 ]
  
 
Konrad mnie coraz bardziej namawia doi9 zmoiany samary na klasyka (2101, 2102 lub 2103). Trochę szkoda mi samarki bo tak się przywiązałem do tego auta....Ostatnio tez trochę do niej dołozyłem. To jeszcze nie przesądzone ., ale jak bymn trafł dobra 2101 to chyba się skuszę....
Paweł
 
 
zawsze możesz samarkę Konradowi sprezentować...