Radio w Lagunie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos moze wie skad wziac adapter do fabrycznego sterowania radiem w Lagunie, wsadzilem inne radio i chcialbym podlaczyc go pod pilot przy kierownicy...czy jest to dostepne do kazdego radia czy nie??

chodzi o renault laguna 95r
  
 
Ja mam lagunke i nienawidze tego sterowania zahaczam paluchai w o o gole... za długie mam Co do tego to bys musiał sie dowiedziec dokladnie u dystrybutora ew w sklepie gdzie kupiłes radio chociaz ostattnio sprzedawcy w tych sklepach car audio sami nie wiedza co maja...
  
 
ja uwazam ze te sterowanie to naprawde super sprawa, jak tylko wsadze jakies porzadniejsze radio to poszukam adaptera do sterowania z tego pilocika przy kierownicy
  
 
ja mam Radio z osobnym pilotem wiec to sterowanie mi tylko przeszkadza Ale chyba gdzies taki adapter powinien byc Niektore firmy wypuszczaja takie adaptery do swoich radii.. widziałem adaptery Kenwooda do Opli VW itp. Laguna jest mało popularnym samochodem w swiecie audiomanniakow wiec nie wiem czy znajdziesz
  
 
Kenwood na bank wypuszcza adaptery do sterowania radiem z kierownicy w renowkach i mam zamiar takie cos namierzyc a jak sie nie uda to...olac to