Punto II glosniki w drzwiach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam takie pytanko mam zwykle oryginalne glosniki.sa podlaczone takimi kostkami nie jak zwykle wsuwkami.teraz mam pytanie gdzie moge dostac takie glosniki czy ewentualnie po przerobieniu koncowek na wsuwki nie bedzie problemow????radio zwykle ktore montowane jest seryjnie.
  
 
Poszukaj na allegro, gdzieś tam widziałem przejściówki fiatowskie, właśnie z tych fiatowskich na zwykłe złączki
  
 
spoko kupilem przedłuzki i jest ok dalo sie podlaczyc bez kombinacji.ale teraz mam pytanko radio niestety jest seryjne blaupunkta a glosniki ktore zapodalem to kenwoody o mocy 150 watt a znamionowa 40 watt i jak podglosnie radio do 22 punktow
taka jest skala zaczynaja charczec czy to wina radia i jego slabej mocy czy glosnikow????czy da sie dobrac jakies fajne glosniczki zeby to radio zagralo lepiej????
  
 
Wzmacniacz radia nie wydala.
  
 
Cytat:
teraz mam pytanko radio niestety jest seryjne blaupunkta a glosniki ktore zapodalem to kenwoody o mocy 150 watt a znamionowa 40 watt i jak podglosnie radio do 22 punktow
taka jest skala zaczynaja charczec czy to wina radia i jego slabej mocy czy glosnikow????czy da sie dobrac jakies fajne glosniczki zeby to radio zagralo lepiej????



Końcówki mocy z radioodtwarzaczy charakteryzyją się dużymi zniekształceniami, pozostaje podłączenie wzmacniacza zewnętrznego. To powinno częściowo rozwiać Twoje problemy akystyczne.