Tesco tuning show-26 wrzesień

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Under[G]round Tuning Group przy współpracy z HM Tesco Bytom zaprasza na drugą imprezę z serii TESCO TUNING SHOW. Podczas majowego spotkania udało nam się zebrać ponad 150 samochodów. Ci którzy byli wiedzą, że było wesoło i ciekawie (między innymi dzięki profesjonalnemu podejściu innych grup jak np. Kamikaze Driver). Początek imprezy godz. 11.00

Planowane atrakcje:
-parada samochodów przez Chorzów pod eskortą policji...
-Konkurs na najniższe, najładniejsze i najgłośniejsze auto (rozdanie pamiątkowych pucharów)
-tradycyjne palenie gumy

[w trakcie załatwiania] połączenie zlotu z eliminacjami mistrzostw polski Car Audio przy współpracy ze stowarzyszeniem PASCA.

Serdecznie zapraszamy!!!

Może byśmy sie też dołaczyli i o naszym klubie usłyszałoby więcej ludzi !!!
  
 
Gdybym miał czym i w nazwie szoł nie występowało Tesko to może.
  
 
Cytat:
2004-09-01 08:10:01, piotr-ek pisze:
Gdybym miał czym i w nazwie szoł nie występowało Tesko to może.



a jakby była Biedronka??
  
 
Eeeeee, nie.....
Ja tam wiem o co chodzi......

Piotr'ek odebrał niedawno kartę lojalnościową Geant'a
  
 
Ja mam kartę "Skarbonka" w Auchaun
  
 
Syfmarkety rulezzzzz!!!

  
 
Panowie byłem przejazdem na tym zlocie bo niestety mialem do pracy na 14,mam pare fotek tylko chciałbym je komuś przesłać zeby je tu wkleił podajcie jakis adres albo cos.Panowie zlot był piekny ludzi masa,fajnych fur tez duzo organizatorzy i organizacja na duzym poziomie na zlocie 3 ESPERAKI znalazłem w tym chyba Johnego ktorego zdjecia ocenialismy powiem szczerze ze w rzeczywistosci to jego auto wyglada duzo lepiej niz na zdjeciach.
Musze stwierdzic z zalem ze na naszych zlotach brakuje pewnej organizacji,szkoda ze co niektorzy smiali sie ze zlot nie byl pod biedronka lub cos w tym stylu ale chyba duzo czasu uplynie zebysmy cos takiego stworzyli nawet pod Tesco!!!!!
  
 
Cytat:
2004-09-27 21:57:03, Sergiusz- pisze:
....." Musze stwierdzic z zalem ze na naszych zlotach brakuje pewnej organizacji...."
....."chyba duzo czasu uplynie zebysmy cos takiego stworzyli nawet pod Tesco!!!!!....."


Taaaaak...na naszych zlotach nie brak wspaniałej atmosfery , ale "pewnej organizacji" fakt!.....ni ma

Może czas pomyśleć nad ORGANZACJĄ Zlotu Espero..organizacją z prawdziwego zdarzenia!...może Andrzej sprzeda nam parę pomysłów...w końcu ma bogate doświadczenia (nawet z tego roku)...poza tym...przecież przynajmniej kilku z Klubowiczów (Adminek!-żyjesz??) brało udział w niejednym giga-zlocie ogólnym i też można zaczerpnąć z tego źródła...

Byłoby świetnie gdyby się udało ZORGANIZOWAĆ Zlot ESPERO !!

  
 
bogdan1 - święte słowa !!
Brak organizacji, to pierwsza - i nie wiem czy nie najważniejsza - przyczyna, że nie ma szans na naprawdę masowy Zlot ESPERO ...

Z moich doświadczeń wynika, że dla odbycia udanego zlotu potrzebny jest przede wszystkim SPONSOR.
Międzynarodowy Zlot Škody w Poznaniu (o którym pewnie myślisz) był zorganizowany przez Škodę Auto Polska !!

W zeszłym roku byłem z synem na zlocie "s(z)kodników" pod Kielcami. Były zawody na torze wyścigowym w Miedzianej Górze !
I znów ze sponsorem - lokalnym dealerem Škody w Kielcach.
TUTAJ zdjęcia

W tym roku syn był znów na Zlocie Škody, tym razem w Sulejowie. Zawody na pobliskim lotnisku sportowym. Sponsor - m.in. dealer Škody w Łodzi (Zimny).

I tak dalej, i tak dalej ...

Trzeba znaleźć SPONSORA, a Zlot Espero się uda !!
  
 
Cytat:
2004-09-28 10:22:38, Andrzei pisze:
"... Brak organizacji, to pierwsza - i nie wiem czy nie najważniejsza - przyczyna, że nie ma szans na naprawdę masowy Zlot ESPERO ... "...
..." Trzeba znaleźć SPONSORA, a Zlot Espero się uda !!


Nie będzie to łatwe...chociaż... ...tyle "mamy" (ludzie z Klubu!) znajomości...w telewizji...tudzież innych radiach.. ...Pokażcie co potraficie Panowie (a może i Panie) Klubowicze i Klubowiczki!!...
Czy Klub Espero jest w stanie zorganizować ZORGANIZOWANY ZLOT ???
  
 
Telewizja nic tu nie pomoże.
Oczywiscię mogę iść do redakcji TVN Turbo, ale co ja mam im powiedzieć???
Przecież nas nie zasponsorują...
Jesli już to ja próbowałbym uderzyć do któregoś z dealerów Chevroleta, ale Ci być może nie będą się przyznawać ,że ich marka ma coś wspólnego z DU.
Słabo to widzę...
  
 
Pare Fotek !!!!





Mam jeszcze pare ale nie da sie ich otworzyc nie wiem co jest robilem tak jak w watku o wklejaniu zdjec i nic

[ wiadomość edytowana przez: sergiusz- dnia 2004-10-02 17:42:56 ]