PILNE !!! Jaki rozrusznik ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś się orientuje jaki rozrusznik można wsadzić do SAMARY - chodzi mi o jakiś zamiennik bo na szrocie do samary się nie znajdzie a nowy w sklepie kosztuje 300 zł
Muszę to kupić jak najszybciej bo już drugi raz auto stoi pod domem zamiast jeździć !!!!!
  
 
jak chcesz to mogę podjechać w W-wie na auto kasację na Strażackiej i dowiedzieć się czy nie mają oryginalnego.
  
 
Dzięki za troskę i chęci Ale CHYBA doszedłem dlaczego mój rozrusznik kręcił ociężale
KABLE - to najprawdopodobniej przyczyna - mówię tu o tych grubych dochodzących do rozrusznika - kręcąc dzisiaj rano doprowadziłem do upieczenia kabla - stopiła się zupełnie izolacja - prawie już wykręcałem rozrusznik z autka ,ale coś mnei tknęło że jak mam wszystko rozbebeszone to możebym coś z tym stopionym kablem zrobił - ściągnąłem oba - masowy i plusowy - wziąłem do domciu - zaklepałem końcówki co się dało to podlutowałem założyłem termokurczliwą izolację i wróciłem żeby założyć kabelki spowrotem do autka. Już prawie zacząłem odkręcać śrubi od rozrusznika jak stwierdziłem - a upewnie się czy napewno dalej tak kijowo kręci - jakie było moje zdziwienie że na rozładowanym akumulatorze zaczął kręcić normalnie i o dziwo odpalił
Tak więc skręcilem wszystko do kupy i daje rozrusznikowi ostatnią szansę - jak jutro nie odpali to go wywlekam
  
 
nie zapomniej o naładowaniu baterii i ... powodzenia.
  
 
Już miałem dzwonić do Michaiła ,że by dowiedzieć się ile tam kosztuje rozrusznik Myśłę,że za pół ceny dało by się załatewić. le mam nadzieje ,że nie będzie potrzeby....Co do amorków.Jeśli będzie sie znowu wybierał do Polski to dam Ci znać OK????
Pozdrawiam
Paweł
 
 
Wielkie dzięki ale Samara wyzdrowiała - te kabelki nie dawały mi żyć już z dobre pół roku (albo lepiej) i nie wiedziałem co jest grane
A na amorki spokojnie sobie czekam - zresztą teraz przy tym mrozie chyba by mi się nie chciało montować

Za to mam nowy zgryz - pękł mi pas przedni - tam gdzie jest przykręcony drążek reakcyjny (tzn. kawałek z boku drążka) - i to tak konkretnie pękł bo i od spodu i od komory silnika - dobrze że mam spawarę - tylko przy tym zimnie grzebać to rzadna przyjemność ,ale zrobić trzeba