Polski Fiat 131 P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Jestem autorem strony "Ocalić od zapomnienia"
www.auta.b7.pl i wlaśnie zabieram się za opis montowanych w FSO samochodów fiata 127p, 128p, 131p i 132p
Szukam zdjęć polskich egzemplarzy, ich opisów, danych technicznych, WSZYSTKIEGO !
Jelsi ktos ma jakies w swoim archiwum i chciałby się nimi podzielić to zapraszam na priva: luchio@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
Luchio
  
 
nie mam niestety takowych materiałów, ale miło mi powitać na forum człowieka, który spisał na swoich stronach tak wielki kawał historii!!!!
  
 
barta 127 to "p". Nie jestem pewien czy 128 to też przypadkiem nie "p", ale to bart musi sie wypowiedzieć.
  
 
132p też mamy na forum. 131p było kiedyś do sprzedania w Poznaniu
  
 
tak moje 127 jest "p" mimo ze znaczek "127p" lezy w szufladzie a na aucie jest wloski "fiat127" 128 coupe to 100% turynczyk nie "p"

moge pomoc w opisie 127p udostepniajac oryginalna instr. obslugi, fiata 127p
  
 
Ja tez mam fiata 127 P i do tego fiata 127 wersja wloski.
Roznice sa...nie wielkie ale jednak.
Jesli vos to sluze pomoca
  
 
Ja ci podzrzucę pare fotek 132 (gazetowych, kiepskiej jakości ale jednak).

Blady ma 132p 1800
  
 
Witam

Dziękuje za zaoferowana pomoc

zachecam jeszcze raz do podslyania materiałów na luchio@poczta.onet.pl

z osobami ktore posiadaja takie samochody skontaktowalem sie juz przez priva

Dziękuje i pozdarwiam
Luchio
  
 
przypomnialem sobie ze w Gdansku chyba jest pan ktory ma jeden z okolo 1000 egzeplarzy 128 sporta coupe zmontowanych w FSO, autko niczym sie nie rozni coprawda od mojego "wlocha" ale ma tabliczke fso zamiast fiat pod maska tak ze fotke mozna pstryknac... auto jest czerwone z bialym dachem, niestety nie mam namiaru bezposrednio na ten samochod..

ps: z reszta 9 na 10 128 sportow coupe w Polsce ktore przetrwaly do naszych czasow to produkty montowni FSO, tyle ze niewiele z nich ma oryginalne tabliczki znamionowe
  
 
Witam ,
Mam 132 p z 75 roku
Co do dokumentacji , to kiepsko , miałem 132 gls z 1974 r i był niemal identycznie wyposarzony jak mój 132 p , podobno te auta były przywożone gotowe , u nas zakładano znaczki ... może to tylko plotki , natomiast na pasie tylnim jest znaczek 132 p , a z przodu na grilu był fabrycznie (mam w szufladzie) chromowany znaczek Polski Fiat - taki sam jak na 125 p .
Pozdrawiam , jeśli chodzi o fotki , hm jak doprowadze autko do stanu nadającego sie do robienia fotek , chętnie .
Jeśli mogę pomóc w jakis konkretny sposób pisz , natomiast jestem ostatnio mocno nie czasowy jeśli będę w stanie to chetnie pomoge
Pozdrawiam
  
 
bart chodzi ci zapewne o zeczoznawce sam. p. kulesze ktor jezdzi 128 coupe na zultych blachach . moge miec namiary . on w przeciwienstwie do twojego znaczka z szuflady nosi tabliczke znamionowa sam. razem z dokumentami . ma ktos moze zeskanowany art. z 1975-6 roku z czasopisma motor art. ,, polski fiat 128 coupe ,,
  
 
mam 128 3p ale nei wiem czy to fso ponoć robili takien fso po75 przez krodki czas, jak cos zabrze nie jest daleko...
  
 
No to moze ktos wylicytuje ten folder i czegos sie dowiemy:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32123346