2.0 z Argenty - nierówna praca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc mam wielką prośbe. mam fiata 131 z silnikiem od argenty 2.0 DOHC, ale jest jeden proble, amianowicie: jak narazie mój fiacik chodził jak żyleta ale od pewnego czasu silnikiem zaczyna coraz bardziej trzepać. nie pracuje równo. wymienułem świece i przewody. prosze o pomoc. w końcu chodzi o fiata supermirafiori . z góry dziękuje. pozdrawiam.
  
 
masz gaznik czy wtrysk? jak gaznik tyo proponuje zajzrec do gaznika, szczegolnie pod pokrywke mocowana do obudowy automatycznego ssania (pionowo, po lewej stronie, na 3 wkrety) i zobaczyc czy jest tam jescze przeponka czy tylko jej kawalki....
  
 
dzieki za szybką reakce. mam silnik na gazniku. jak mozesz to wytłumacz dokładniej gdzie mam zajrzeć i co dokładnie zrobic. pozdrawiam
  
 
może poprostu zapłon sie przestawił.
  
 
z zapłonem wszystko ok. jest ustawiony kawałek za 10 (samochód na gaz), ale dziekuje za odpowiedz i zainteresowanie. Pozdrawiam
  
 
Czy ta kategoria ma moderatora . Jak temat "wzywam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" ma się do >> REGULAMINU << ??

Dziękuję za uwagę, możemy powrócić do wątku przewodniego .


edit:
ps. To tylko moja propozycja .


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-09-09 03:50:29 ]
  
 
Cytat:
2004-09-09 03:48:52, Race_D pisze:
Czy ta kategoria ma moderatora . Jak temat "wzywam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" ma się do >> REGULAMINU << ??

Dziękuję za uwagę, możemy powrócić do wątku przewodniego .




marudzisz To fotum F131 wiec wiadpomo ze nie chodzi o malca ale fakt, ten tytul jest bardziej przejzysty. A co do tej nieszczesniej przeponki o ktorej wspominalem- patrzac z gory na gaznik, jesli komore plywakowa masz przed soba, to po tej stronie gdzie jest pierwszy przelot (z przepustnica rozruchowa)z tylu gaznika masz automatyczne ssanie. Po prawej stronie masz pokrywke na trzech wkretach (pokrywka pionowo, wkrety poziomo). Odkrec je i zobacz co jest w srodku- jesli przepoka bedzie nieszczelna, gaznik bedzie podawal falszywe powietrze i za zadne skarby nie da sie go poprawnie wyregulowac.
  
 
moze to nei to ale zobacz na walki rozrzadu moze przyszedl juz czas na regeneracje.