Muzyka w Seicento ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Chcialbym abyscie zaproponowali mi jakis sprzecik do fiata seicento .... narazie mam standardowe glosniczki z przosu, interesuje mnie zalozenie glosnikow w tylną półkę ... napewno odpada glosnik w bagazniku ... co polecacie , moze jakis system 16,5 nisko sredni ton w połke tylna i twetery na przodzie ... ??? Prosze o pomoc ....
  
 
Ja proponuje panele drzwiowe i do tego ładny systemik 165mm z wyskokotonowkami w słupkach przednich
  
 
OK. Proponujez panele drzwiowe ... czyli polka tylna odpada, nawet dobry pomysl , ale teraz mi powiedz kto takie panele zaklada a przede wszystkim gdzie je kupie i jaki jest ich koszt , wiem ze to powinnobyc dobrze zamontowane aby glosnik w zadnym wypadku nie drzal itp. ... nie wiem czy dobrze to tlumacze ... ??
  
 
Sa panele gotowe do kupienia. Kumpel takie ma, i sam widzialem w sklepie z e sprzetem car audio. Niestety ceny Ci nie powiem. Pamietaj ze zawsze wazniejszy jest przod! Niewiadomo czemu krazy taka dziwna opinia zeby ladowac mocne glosniki na tyl
  
 
Cytat:
2004-09-08 16:55:32, Ali-En pisze:
Niewiadomo czemu krazy taka dziwna opinia zeby ladowac mocne glosniki na tyl



Nie wiesz czemu?? Roznosza ja posiadacze maluchow z zabudowanymi tylnimi polkami pod sam sufit (czyt. kolumny)
  
 
Cytat:
Nie wiesz czemu?? Roznosza ja posiadacze maluchow z zabudowanymi tylnimi polkami pod sam sufit (czyt. kolumny)



Własnie, nie wiem czemu ? Może wyjaśnisz?
  
 
Sam mialem malucha i z tylu taka polke Poprostu w malcu ciezko jest ocs innego zrobic. A koszta takiej poly sa male do efektu.
  
 
To nie dlatego Poprostu to sie bierze z "histori" car audio Kiedys nie robiono seryjnych miejsc montazowych na głosniki... jezeli juz jakies były to najcezciej na małe głosniczki i to w takich miejscach ze ho ho... gdzies pod deska i to skierowane w podłoge jeszcze wiec gdzie było najwiecej miejsca na duze głosniki? z tyłu w bagazniku, tam najłatwiej zamontowac głosnik o duzej srednicy i kiedys tak montowano Lata 70 - 80 kiedy to jeszcze nie zgłebiano zasad akustyki w samochodzie. I juz tak jakos zostało co u niektorych...


[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2004-09-11 10:37:02 ]
  
 
jasne ze tak, tylko przedni system a jezeli nie stac Cie na panele itd itd to proponuje kompromis w postaci glosnikow 6X9 w tylnej polce, bass bedzie i grac pewnie nienajgorzej tez bedzie
  
 
panele to wydatek rzedu 200 -250zł ale mozna tam juz wsadzic całkiem ladne 16-tki A jezeli nie to mozna samemu je wykonac z MDF-u potrzeba tylko troszeczke zdolnosci
  
 
Jak juz nie decydowac sie na panele, to rzeczywiscie cos mocnego w tylna polke ale wspomodz to chociaz porzadnym zestawem w seryjne miejsca zeby wokal dochodzil z przodu.
  
 
TYlko ze te seryjne miejsca pod wzgledem akustyki sa okropne... poprostu masakra...
  
 
Jak go nie stac na panele i nie umie sam zrobic, to nic innego nie pozostaje.