Jaka firma kurierska ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sorki ze zasmiecam forum ale nie mam sie kogo poradzic
mianowice mam od kogoc cos kupic przez net
chcialbym wiedziec jaka firma kurierska oferuje usluge polegajaca na otwarciu paczki i sprawdzeniu jej zawartosci przed zaplata

Zrozumcie nie chcialbym kupic przyslowiowej cegly w paczce !

Jeszcze raz sorki za takie pytanie ale do tej pory korzystalem tylko z uslug Poczty ale ta takiej mozliwosci nie oferuje juz sie dowiadywalem - trzeba najpierw zaplacic a potem mozna komisyjnie otwierac - bzdura - a kasy juz nie oddadza


Pozdrawiam
  
 
moi współpracownicy twierdzą zę nie ma takiej firmy, standardowo trzeba zapłacić a potem otwierać, może na specjalne życzenie?
a może prościej pojechać po towar? jeśli jest w kraju
pozdrawiam
  
 
a gdzie chcesz kupować ? W sklepie czy na aukcji ? Jak w sklepir to nie ma problemu,raczej cię nie oszukają.Jak na aukcji to tylko u klientów z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Ja osobiście dokonywałem zakupów w necie kilkadziesiąt razy i jak do tej pory wszystko ok. A sprawdzenie paczki tylko po zapłaceniu pełnej kwoty.
  
 
chce kupic z ogloszenia czesc do autka
gosciu sie oglasza w gazecie i tyle
co do sprawdzenia zawartosci to w Masterlinku mi powiedzieli ze moge tak zrobic i nie zaplacic ale trzeba spisac protokol dlaczego odmawiam przyjecia paczki

Pozdrawiam
  
 
W zasadzie wszystkie firmy kurierskie najpierw biorą kasę a potem możesz pakunek otworzyć no chyba że ten wysyłający do ciebie paczkę wyraźnie zaznaczy że możną ja najpierw (przed kasą) otworzyć.
Lepiej bądź ostrożny. Ja kiedyś w Szczesińskiej firmie Xedos (kiedyś handlowali częściami do japońców) kupiłem wskaźnik poziomu paliwa.
Wskaźnik owszem przysłali ale uszkodzony ....jak złożyłem reklamację to kazali go odesłać i........do dziś a minęło już sporo lat nie dostałem innego w zamian o kasie nie wspomnę.