JAki Blaupunkt???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!


Zaczynam budować swoje "audio" w aucie...
Postanowiłem oprzeć to na radiu Blaupunkta - a że mam ograniczone fundusze, wybieram pomiędzy modelami Heidelberg CD51 a Kiel CD32...
Nie zamierzam ładować wzmacniacza, ani wielkich tub do bagażnika. Zależy mi na czystym, pełnym brzmieniu.
Które wybrać???

Proszę o opinię

- pozdro -
  
 
CD 51 nie ma dziury na płytke z tąd efektowniej wygląda oto jego podstawowe funkcje-FUNKCJE: WYSOKA MOC 4*45W RADIO: TUNER CODEM III+ RDS ROZSZERZONY O: AF - Alternate Frequency - częstotliwości alternatywne - lista częstotliwości używanych przez inne nadajniki tej samej stacji radiowej. Na podstawie tej listy odbiornik w czasie podróży automatycznie dostraja się do najsilniejszego nadajnika nadającego ten sam program radiowy EON - Enhanced Other Networks Information - odbierana aktualnie stacja może przesyłać informacje dotyczące innych programów. Przykładowo, gdy odbierana właśnie stacja nie nadaje komunikatów drogowych, w momencie pojawienia się komunikatu w innym programie radio automatycznie potrafi się przełączyć na ten program PTY - Program Type - radio może automatycznie wyszukiwać stacje nadające określony rodzaj programu, np. wiadomości, muzykę rockową, pop, programy sportowe i in TA - Traffic Announcement - sygnal systemu ARI lub RDS wysylany przez stacje radiowa w czasie nadawania komunikatu drogowego. Jezeli odbiornik radiowy zostal ustawiony na odbiór takich komunikatów, to automatycznie zatrzyma na chwile kasete magnetofonowa lub plyte CD i przelaczy sie na odbiór tego komunikatu TRAFFIC - zapisuje w pamięci słowne komunikaty o sytuacji na drodze, nawet, kiedy radia jet wyłączone. Następnie można odsłuchać 5 najświeższych TRAVELSTORE - PROGRAMOWANIE STACJI WG SIŁY SYGNAŁU - AUTOMATYCZNIE ZNAJDZIE TWOJE ZAPROGRAMOWANE STACJE LOCAL/DX STEREO/MONO ZAKRESY FAL FM, MW, LW PROGRAMOWANIE 18 STACJI RADIOWYCH STROJENIE MANUALNE LUB ELEKTRONICZNE CD: 1-BITOWY PRZETWORNIK CYFROWO-ANALOGOWY 8-KROTNY FILTR CYFROWY ŚCIEŻKA W PRZÓD/TYŁ MIX - ODTWARZANIE LOSOWE REPEAT - POWTARZANIE UTWORÓW PRZESZUKIWANIE ŚCIEŻEK PAUZA STEROWNIE ZMIENIARKĄ CD - DMS - DISC MANAGMENT SYSTEM wraz z wszystkimim opcjami odtwarzacza CD DSC - Direct Software Control - MENU OSOBISTYCH USTAWIEŃ W ZALEŻNOŚCI OD PREFERENCJI: USTAWIANIE ZEGARA AUTOMATYCZNE USTAWIANIE ZEGARA WG RDS-U ZEGAR 12/24 H PODŚWIETLENIE DIODAMI LED HI CUT - 5 -STOPNIOWE LOCAL/DX - CZUŁOŚĆ SYGNAŁU LOKALNEGO WZGLĘDEM STAŁEGO 3/3 WŁĄCZENIE I WYŁĄCZENIE URZĄDZEŃ ZEWNĘTRZNYCH GŁOŚNOŚĆ PRZY WŁĄCZENIU RADIA GŁOŚNOŚĆ PRZYCISKÓW ON/OFF GŁOŚNOŚĆ PRZY TA - TRAFFIC ANNOUNCEMENT CZAS PRZESZUKIWANIA UTWORU (PRZEWIJANIA ŚCIEŻKI) GŁOŚNOŚĆ DLA WYCISZENIA - MUTE GRAFIKA NA WYŚWIETLACZU - DWIE OPCJE SPEKTRUM + WYŁĄCZENIE PTY LANGUAGE - DO WYBORU ANGIELSKI I NIEMIECKI REG ON/OFF PODŚWIETLENIE DIODAMI LED ON/OFF OGÓLNE: PANEL ŚCIĄGANY I OPADANY WYJŚCIE DO TRYBU GŁOŚNOMÓWIĄCEGO DLA NAWIGACJI I TELEFONU FULL LOGIC - MIĘKKA MECHANIKA WEJŚCIE ISO podświetlenie przycisków czerwone EFEKTOWNY KOLOROWY I DUŻY WYŚWIETLACZ MUTE - WYCISZANIE RĘCZNE, GDY DZWONI TELEFON AUDIO: DWA WYJŚCIA RCA WEJŚCIE NA URZĄDZENIE ZEWNĘTRZNE AUX-IN (MP3, MINIDISC) X-BASS - CYFROWE PODBICIE BASU USTAWIANIE TONÓW WYSOKICH I NISKICH - BASS I TREBLE STEROWANIE BALANCE I FADER - ROZDZIAŁ MOCY GŁOŚNIKÓW LOUDNESS - 5-STOPNIOWY MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU POD KĄTEM DO 60 STOPNII.
Uważam je za lepsze.
Pozdro z Kwidzyna
  
 
witam! mam blaupunkta heidelberga cd 51 jakość brzmienia jest super !!!! polecam
  
 
witam Cię! widziałem opis blaupunkta HEIDELBERGA CD51 jest super własnie czegos takiego szukałem. zakupiłem niedawno to ro i jestem bardzo zadowolony bo brzmienie jest super ale mam problem jak każdy nowy użytkownik jakiegos cacka niemam do niego instrukcji czy mógłbys mi pomóc w tej kwestii (chodzi mi przedewszystkim o to jak załanczac poszczególne funkcje)i do czego one służa jednym słowem instrukcja obsługi bardzo prosze o p omoc


mój majl bery60@interia.pl

z góry bardzo dziekuje może kiedys i ja sie przydam Tobie