Pieski do wzięcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pozwoliłam sobie skopiować wiadomość z forum Corolla Clubu.
Jeśli leży Ci na sercu los tych piesków, jeśli chciałbyć przygarnąć do siebie takiego zwierzaka to nie zwlekaj!! Jeśli nie znajdą się chętni "kochany" właściciel uśpi szczeniaki!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
6 MAŁYCH PIESKÓW URODZONYCH W TYM TYGODNIU (4 SUCZKI I 2 PSY MAŚCI CZARNEJ I BURO-CZARNEJ). DO ODEBRANIA ZA OKOŁO MIESIĄC. MATKA JEST PODOBNA DO GOLDEN RETRIVERÓW I JEST BARDZO ŁAGODNA.
JEŻELI DO KOŃCA TEGO TYGODNIA (17.09) NIE ZNAJDZIE SIĘ WŁAŚCICIEL DLA
PIESKÓW ZOSTANĄ ONE UŚPIONE!!
Szkoda by było, proszę w imieniu koleżanki, kontakt priv, gg, lub mail



TU ZDJĘCIA PIESKÓW

Zainteresowanych proszę o kontakt na priva (gościu z Corolla Clubu W-wa)
Jego nr GG: 3703452
E-mail: accord_mojamilosc@interia.pl

PS. Proszę Modów o zamknięcie tematu po tygodniu od czasu ukazania się


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2004-09-14 14:45:30 ]
  
 
te pieski wyglądają na rasę zbliżoną do owczarków. podejrzewam że wiadro karmy dziennie jedzą. goldenretrivery wyglądają inaczej
  
 
Oj rogacku jak Ci się podobają to bierz!! Popatrz jakie fajne kudłate kuleczki A karmną nie trzeba ich od razu karmić. Zwykłe jedzienie też jest dobre.
  
 
tak tak mały piesek pokojowy do domku. jak wejdzie pod stół to zabiera go ze sobą. chyba mam za małe mieszkanie na takiego pieska
  
 
eee tam rogacek przesadzasz - ja mam podobnego psiura (Owczarek Niemiecki) - i jest super . Pozatym takie duze piesy lubia dzieci - a dzieci tez lubia takie kudlate piesy
  
 
dobra. ja chce jednego ale jak sie z nim skontaktowac poza gg bo dzis jest 17-sty!!!!!!1 a na gg nie odpowiada!
  
 
Cytat:
2004-09-17 15:15:10, saiamin pisze:
dobra. ja chce jednego ale jak sie z nim skontaktowac poza gg bo dzis jest 17-sty!!!!!!1 a na gg nie odpowiada!


To już po pieskach ? buuu
Saiamin, ja mam trzy fajowskie pieski na działce. Sąsiad je wygnał, bo dewiant alkoholowy jakiś. Grozi im zima w polu
  
 
Tojotko na szczęście pieski znalazły nowych włascicieli i przeżyły!! Ufffffffff. Saiamin chciał pieska ale już nie było - może weźmiesz od Tojotki??
  
 
powiedz tylko jakie to pieski zobaczymy
  
 
Cytat:
2004-09-21 12:31:25, saiamin pisze:
powiedz tylko jakie to pieski zobaczymy


to są mieszańce. Suka znowu będzie miała małe, a jej synek - Cygan, z ubiegłego roku jest piękny, czarny, średniej wielkości, krótkowłosy z białym krawacikiem i pięknymi oczami. Jego chce sąsiad wywieźć w pole i porzucić. Tymczasem podrzucił do mnie. Naprawde Cygan jest piękny, pięknie się porusza, jest bardzo towarzyski. POnieważ ma rok to można go jeszcze po swojemu wychować. Trzeci przybłąkał się wiosną. Jest z tych mniejszych, czarny kudłaty przypalany, bardzo rozpuszczony i "gadający". Miałam gdzieś fotki, ale nie mogę znależć. To co ? Chcesz poznać swojego nowego przyjaciela ?
  
 
Cytat:
2004-09-21 23:10:26, Tojotka pisze:
to są mieszańce. Suka znowu będzie miała małe, a jej synek - Cygan, z ubiegłego roku jest piękny, czarny, średniej wielkości, krótkowłosy z białym krawacikiem i pięknymi oczami. Jego chce sąsiad wywieźć w pole i porzucić. Tymczasem podrzucił do mnie. Naprawde Cygan jest piękny, pięknie się porusza, jest bardzo towarzyski. POnieważ ma rok to można go jeszcze po swojemu wychować. ... To co ? Chcesz poznać swojego nowego przyjaciela ?


jestem w szoku, sąsiad połamał Cyganowi nogi...
co mam robić ????

  
 
Cytat:
2004-11-07 21:57:41, Tojotka pisze:
jestem w szoku, sąsiad połamał Cyganowi nogi... co mam robić ????



Tojotko weź go dla siebie. Jeśli się nim nikt nie zaopiekuje to zdechnie!!
  
 
Cytat:
2004-11-08 06:53:01, madzia_83 pisze:
Tojotko weź go dla siebie. Jeśli się nim nikt nie zaopiekuje to zdechnie!!


wiesz, że nie mogę go wziąć na stałe. Dzisiaj wykonałam masę telefonów, ale to jedna wielka biurokracja te towarzystwa, fundacje i urzędy. Postanowiłam go sama zawieźć do kliniki nie bacząc co bedzie jeśli uda się go wykurować. Na szczęście okazało się, że już inne sąsiadki zawiozły go do lekarza. Nie znam jeszcze rokowań.
  
 
Ludzie są wstrętni, jak mozna połamać nogi zwierzęciu Za przeproszeniem ale trzeba być debilem do potęgi!!
Tojotko dobrze, że są takie osoby jak Ty, które nie są obojetne na los bezbronnych zwierząt Mam nadzieję, że piesek znajdzie dobrego właściciela i dom.
  
 
Cytat:
2004-11-07 21:57:41, Tojotka pisze:
jestem w szoku, sąsiad połamał Cyganowi nogi... co mam robić ????





Jak to połamał? Za co? Może jemu coś trzeba połamać (nogę stołową na głowie), co za bezduszny sadysta !!!
  
 
Cytat:
2004-11-09 09:28:18, Jackal pisze:
Jak to połamał? Za co? Może jemu coś trzeba połamać (nogę stołową na głowie), co za bezduszny sadysta !!!


Za co połamał? Za nic ten typ tak ma, a ja jestem bezradna i taka niemoc też boli...



[ wiadomość edytowana przez: tojotka dnia 2004-11-09 21:01:49 ]
  
 
Potraktować gościa tak samo. I pieprzem po oczach
  
 
Nie rozumiem jednego, są teraz kary za znęcanie się nad zwierzętami klinika powinna zawiadomić policje
  
 
Cytat:
2004-11-09 18:06:44, OlaiJasiu pisze:
Nie rozumiem jednego, są teraz kary za znęcanie się nad zwierzętami klinika powinna zawiadomić policje


Policjant mi powiedział " a nie boi sie pani, że pani dom podpali ?". Dlatego taka niemoc mnie ogarnia w tym naszym państwie prawa ...
  
 
Cytat:
2004-11-09 20:59:38, Tojotka pisze:
Policjant mi powiedział " a nie boi sie pani, że pani dom podpali ?".



Ja bym mu powiedział, że się nie boję, bo do jego obowiązków należy zapewnienie mi bezpieczeństwa.