Problem sony cdx m600

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosze o pomoc mam radio cd sony cdx m600 i jezeli dam glosniej muzyke i akurat sa silne basy to poprostu radio mi sie wylancza i restartuje od nowa. Czy ktos moze zna przyczyne takiego zachowania. Dodam jeszcze ze jezeli zmniejsze basy to wtedy sie na tym poziomie nie wylonczy ale jezeli dodam to tak.
  
 
Najprawdopodobniej zbyt słabe zasilanie (przekrój przewodu).
  
 
Possprawdzaj polaczenie radia Moze gdzies masz zasniedziały kabel albo jakis styk lub poprostu kable sa za cienkie...
  
 
sprawdzam juz tez ta mozliwosc. pocignelem prosto z aku. kabel1,5 kwadrat i dieje sie to samo.
  
 
A moze radyjko ma jakies zabezpieczenie przed przeciazeniem wzmacniacza i przyczyna moga byc zle dobrane glosniki .Nie wiem jak to jest w car audio ale mam cos takiego w swojej wiezy w domu ,podlaczalem kiedys samochodowy glosnik i po podgloszeniu za kazdym razem sie wylaczala,na orginalnych kolumnach nigdy to nie mialo miejsca. pozdrawiam.
  
 
Cytat:
sprawdzam juz tez ta mozliwosc. pocignelem prosto z aku. kabel1,5 kwadrat i dieje sie to samo.



W takim razie kolejny krok, to sprawdzenie przewodów głosnikowych. Możliwe, że tam się robi jakieś zwarzie (gdzieś przygięty lub przyciśnięty przewód)