Z camry u mechanika:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzis pojechalem swoja staruszka do warsztatu co by geometrie i zbieznosc po wymianie wahaczy ustawic. mechanik strasznie sie zaczal do niej slinic;P az sie zazdrosny normalnie zrobilem a ze piekna i w ladnym stanie i silnik jak zegarek heh prawic komplementy jej zaczal a jak spojrzal na licznik to sie zdziwil ze taki przebieg i taki stan heh zreszta kazdy po spojrzeniu na licznik sie dziwi;P
  
 
No to tylko pogratulować koledze

Mojąwidział jak jeden mechanik zobaczył to zapytał gdzie takiego grata kupiłem ale on się nie znał. Kazał mi silnik wymieniac bo glowica, bo coś tam jeszcze innego. Dopiero na aniliowej wymienili głowice, nie chłodnice i było ok.

W mojej jest jeszcze wiele blachy do zrobienia , a przede wszystkim po pierwszym mszę zmienić przewody zapłonowe, bo obecne są wtakim stamie że co chwila któryś "traci kontakt ze świećą"

Jeszcze raz gratuluję

BTW kiedyś obiecałeś mi pożyczyć instrukcje od Camry, może to jeszcze aktualne
  
 
Kubi gratuluję!! A mówiłeś, że czujesz że lada chwila coś walnie w Camry. Ehhhh przewrażliwiony jesteś U Ciebie mechanicy dziwią sie gdy patrzą na silnik i stan licznika a u mnie zawsze nabierają się na wiek auta. Wczoraj lakiernik dał jej 14 lat - hehehehehe zawsze się dają na to anbrać. A jakie oczy robią jak mówię, że ma 24 latka hehehe. Pozdro dla maniaków Camry!!
  
 
Fakt faktem jest troche przy niej jeszcze do podlubania. A to stukaja drazki reakcyjne z tylu bo sie gumy powybijaly a nikt nie robi zamiennikow a w ASO 500 PLN za sztuke przeciez nie bede placil;P A to troche rdzy musze poczyscic chociaz i tak jest duzo lepiej niz jak ja kupilem a McDoune ostatnio cale dnie spedzam w pracy wiec jak mozesz podjechac po weekendzie do Wilanowa to bedziesz mial instrukcje bo mi ciezko sie bedzie gdzies wyrwac
pozdrawiam
  
 
ehh a jutro jade moja w trase 1000 km w karkonosze i z powrotem 5 osob i 4 rowery... jak to wytrzyma to dobra zawodniczka z niej
  
 
No to szerokiej drogi i miłego wywczasu


a ja przypomnę się po łykendzie
  
 
przypomnij przypomnij koniecznie