SPOT 25/26 września "FSO bez barier"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Ze względu na zamieszczony postulat integracyjny jak również chęć zjednoczenia klubów z miłośnikami FSO zapraszam na
Spoty FSO (bez podziału na kluby).
W dniach 25 i 26Września mogą odbyć się jednodniowe spotkania w:
dawnej Fabryce Norblina na ulicy Żelaznej w Warszawie
25 Wrzesnia w godzinach od 9 do 16
26 Września w godzinach od 10 do 16
Koszt to cena biletu 3 zł - ulgowy (jako miłośnicy FSO tylko takie bilety będą obowiązywać)
Zapewniam wjazd na teran Norblina, dużo zwiedzania, a dla kilku pierwszych którzy przyjadą (materiały o Stratopolonezie na CD).
Możliwe zrobienie wspólnego (integracyjnego) zdjęcia jak również zdjęcia przy (w) eksponatach.
Wszelkie pytania prosze kierowac na priva lub maila.
Jeżeli ktoś chciałby przywieść ze sobą grila i węgliel to proszę się o zgłoszenie.
Jedzenie własne.
Pozdrawiam wszystkich miłośników FSO i liczę na spotkanie.
Post ten będzie zamieszczony w innych klubach.
  
 
No to chyba trzeba sie będzie wybrać, co?
  
 
pytanie kontrolne nr 2132/09/2004

Czy nie zrzeszeni siem moga zalapac ...

pozdr
  
 
Jak "FSO bez barier" TO BEZ BARIER
  
 
Świetny pomysł . Szkoda tylko że Warszawa tak daleko
  
 
zgadzam sie Majchal,dla mnie to za daleko,tymbardziej,ze nasz zlocik rocznicowy tuz tuz
  
 
Pomysl znakomity, ale te 560 kilometrow ze Szczecina skutecznie mnie odstrasza(brak funduszy ).
  
 
http://www.fsozloty.inds.pl/viewtopic.php?p=49#49

żeby zaoszczędzić czasu na pisanie kilka razy tego samego zapraszam na wspólne forum link powyżej.
pozdrawiam
ja i tak bede czekał na wszystkich chętnych w Norblinie będę w pracy

[ wiadomość edytowana przez: krzysiek-stratos dnia 2004-09-16 12:33:39 ]
  
 
No fajnie. Chetnie. Ale bardziej chetnie na Rajd pomorski zapowiedziany jeszcze w czerwcu
  
 
A czy włoskie 132 też wpuszczą???
  
 

Cytat:


A czy włoskie 132 też wpuszczą???




włoskie też wpuszczą

Cytat:

No fajnie. Chetnie. Ale bardziej chetnie na Rajd pomorski zapowiedziany jeszcze w czerwcu



a jak będzie można to co miesiac bede czekał na wszystkich w Norblinie i moze kiedyś zbierze sie wszystkich
  
 
jak ktoś załatwi mi odroczenie od szkoły na 2 dni i lawete albo pełen bak to będę na 100%
  
 
niestety strona z dyskusją mi nie działa więc , zapytowywuję się czy jest planowana jakaś zorganizowana akcja , czy pełen spontan? Jeśli akcja, akcja to jakie są warunki/ czy moje kombi zmieści się na terenie?
  
 
.... zima planujemy take spotkanie na EKO Grren - Bialystok...


Tak bylo rok temu...
  
 
moze lepiej bedzie, jak zaczna sie wypowiadac ci, ktorzy przyjada od nieobecnych. moze tez umowic sie na jeden dzien, a nie dwa, bedzie konkretniej. wiec co? spot mazowiecki w norbline? zapraszamy wszystkich chetnych!
  
 
może w sobote z rańca zajde do norblina
  
 
Cytat:
2004-09-20 14:22:01, PGN pisze:
.............wiec co? spot mazowiecki w norbline? zapraszamy wszystkich chetnych!


  
 
Bardzo dobry pomysl z tym spotem w Norblinie.
Moze takie spotkania milosnikow polskiej motoryzacji (nie koniecznie spoty FSOAK, ale np. pod szyldem Muzeum i Klubu) przejda do porzadku dziennego, i co jakis czas beda tam sie spotykac osoby ktore interesuja sie ta tematyka, i los polskiej motoryzacji nie jest im obojetny.
  
 
nas niestety niebędzie jedziemy do Gdańska
  
 
Nie martwcie się Ci którzy nie będą mogli przyjechać w te dni do Norblina.
Rozmawiałem z dyrektorem i zgodził się na comiesięczne spotkania miłośników FSO.
Tylko teraz trzeba wybrać dni w jakie moglibyśmy się spotykać.
każda druga niedziela miesiąca
każda trzecia sobota niesiąca
są już zajęte na inne spotkania.

więc aby tak dzien po dniu sie spotykać to zostają tylko pierwsze i ostatnie soboty i niedziele w miesiacu.
wiec jak bedzie?? ktoś miałby ochotę na takie spotkania
pozdrawiam