Spot LUBLIN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dawno nie bylo u nas zadnego spotu, mysle ze czas to zmienic Robimy cos? Moze jakies propozycje?
  
 
Nooo,robmy spota,bedzie fajnie
  
 
No nareszcie !!! Zorganizujmy coś bo już prawie straciłem wiarę w naszą ekipę... - niegdyś jedna z prężniej działających, a tu nagle w pewnym momencie mina.... Pamiętam, że któregoś miesiąca w drugą niedziele zajeżdżam na placyk i... byłem tam jako jedyny uczestnik zlotu . Podobnie za miesiąc . Mam więc nadzieję, że coś się ruszy z tym tematem. Lipa tylko bo teraz się znowu zaczynają nam uczelnie itd. - mało tego ja na przykład teraz będę pracował również w niedziele (na szczęście tylko co druga) ale boję się, że tą wolną pochłonie mi uczelnia .
  
 
Cytat:
2004-09-16 22:31:15, Janusz_K pisze:
No nareszcie !!! Zorganizujmy coś bo już prawie straciłem wiarę w naszą ekipę... - niegdyś jedna z prężniej działających, a tu nagle w pewnym momencie mina.... Pamiętam, że któregoś miesiąca w drugą niedziele zajeżdżam na placyk i... byłem tam jako jedyny uczestnik zlotu . Podobnie za miesiąc . Mam więc nadzieję, że coś się ruszy z tym tematem. Lipa tylko bo teraz się znowu zaczynają nam uczelnie itd. - mało tego ja na przykład teraz będę pracował również w niedziele (na szczęście tylko co druga) ale boję się, że tą wolną pochłonie mi uczelnia .


Rzeczywiście kiszka wyszła z tym wszystkim, ale mam również nadzieje, że wszystko wróci do normy.... Każda porażka jest zalążkiem sukcesu takze nie ma co płakać Jak nie bedziesz mógł wpaśc na spota bo bedziesz w pracy to zrobimy go nie pod Orlenem, a na parkingu dla samochodów VRC
  
 
noo...spocik moze byc, tylko nie jakis Kazimierz,w koncu zdjeciami z wawra sie wymienimy.
  
 
Cytat:
2004-09-16 22:31:15, Janusz_K pisze:
Pamiętam, że któregoś miesiąca w drugą niedziele zajeżdżam na placyk i... byłem tam jako jedyny uczestnik zlotu . Podobnie za miesiąc .


A fotki jakies ciekawe robiles?
  
 
Proponuje zrobic tak:
Spotkanie pod Orlenem jak zwykle, niedziela 26.09.2004 o godz 12, a pozniej mozna pojechac nad Zalew Zemborzycki na grila itp. Jak wam pasuje taka propozycja?
  
 
OK.Ja wezme kuchenke
  
 
ooo... grillek to jest to ,ja moge zasponsorować węgiel , a padlina we własnym zakresie
  
 
tylko ta godzina 12.00,moze troche później,o 12.00 to niektorzy jeszcze śpią ,moze cos tak koło 15-16,tak zeby grill lekko pod wieczór wypadł.
  
 
no nareszczie będe się mógł pochwalic moim nowym nabytkiem
  
 
Cytat:
2004-09-17 14:47:19, pippen pisze:
tylko ta godzina 12.00,moze troche później,o 12.00 to niektorzy jeszcze śpią ,moze cos tak koło 15-16,tak zeby grill lekko pod wieczór wypadł.



Nowłaśnie popieram kolege pipena ,ja jeszcze śpie o 12,spot niech będzie 15-16,
ja tym razem nie robie grila ,niech sie jakis ochotnik zgłosi
  
 
Słuchajcie a może byśmy pojechali na tor kartingowy ul.Pancerniaków,teren byłej giełdy,cena jazdy na gokartach to chyba 15zł,podobno mają dwa rodzaje gokartów,jedne dla "leszczy" i drugie dla wprawionych w jazde,a frajda niesamowita,co wy na to??
  
 
Tak czytam i czytam, jakto dawno nie było u was żadnego zlotu organizowanego....

A ostatni zlot organizowany był w wakacje, koniec lipca czy początek sierpnia - dokładnie nie pamiętam w tej chwilii....
Były atrakcje typu jazda po torze na czas, wyścigi po prostej, czy jazda w poślizgach......

Tylko autek było mało bo aż 2 (jedno moje i jedno Danielka - w tym miejscu big thx ze chociaż on się zjawił) bo z tego co wiem to niektórym się nie chcialo, bo to kawałek od Lublina a nie w centrum...
  
 
ooo..przepraszam bardzo,akurat bylem w pobliżu (35km od lotniska) i pisalem do Danielka77 ze jak sie bedziecie spotykali to ma dac znac,a on mi odpisal ze zainteresowanie jest male i odwołuje spotkanie na lotnisku,wiec nie mialem po co jechac.
  
 
Cytat:
2004-09-17 14:03:57, cebka pisze:
Cytat:
A fotki jakies ciekawe robiles?





  
 
Tia frekfencja powaliła no ale faktycznie z braku zainteresowania odwołałem wsio... a z Nomadkiem zgadalismy sie w ostatniej chwili na tel
...widze aluzje do Kazia wiec raczej wypady z Lublina nie wchodza w gre
sorki ale mi nie bardzo sie chce gonic 100km w jedna stonke zeby postac dzies i wracac zaraz do domu...wy macie 10km ja troszki jednak wiecej...
zreszta dzis wydmuchałem uszczele spod głowicy wiec raczej 26tego nie wpadne chocby z tego powodu
Nio ale miejscowi mogliby troszeczke sie rozruszac bo faktycznie wszystko umarło...
  
 
Czytam ten temat i widze, że wiekszość oczekuje na spoty, a mimo to nikt nie wychyla się żeby coś zaproponować, panowie ja nie jestem wyrocznią żeby czekać na to co napisze Nie problem walnac temat na forum z jakąś propozycją, a każdy coś dopisze i coś się ustali. Przykladem może być ten post o spotkaniu, po dość długim czasie napisałem jedno zdanie i jaki odzew... Spotów nie było od jakiegoś czasu bo nic nie pisałem o tym z różnych powodów, a na letni spot na lotnisku nie mialem czasu niestety, zapewne jak wiekszosc, mimo, że były to wakacje częśc osób pracuje, wyjeżdza itp. Ja chetnie wykocze gdzieś za miasto i nie przyjmuje zarzutów, że nie chce mi sie ruszyc poza Lublin. Jeżeli chcemy robić spoty i dobrze się na nich bawić musi być to nasza wspólna inicjatywa, a nie oczekiwanie na to, że ktoś inny coś wymyśli...
  
 
Cytat:
2004-09-19 19:02:31, RX pisze:
Jeżeli chcemy robić spoty i dobrze się na nich bawić musi być to nasza wspólna inicjatywa, a nie oczekiwanie na to, że ktoś inny coś wymyśli...


Taka złota myśl....z podręcznika dla akwizytorów
  
 
Konkretnie:
Spotkanie o godz 14 pod PKN Orlen na Zygmuntowskich, pozniej jak pogoda pozwoli przejedziemy nad Zalew na grila, ewentualnie plan będzie można zmienić w trakcie trwania spotu.