Zdałem :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem ze nie jest to bardzo zwiazane z tematem ale muszeeeee sie pochwalic cale wakacje sie z tym meczylem i w koncu w ostanim terminie zdalem ta farmakologie na 4 teraz mam tydzien tylko i wylacznie dla mojej caroweczki..... LUDZIE.. ZYCIE JEST PIEKNE... /nie patrzcie az tak krzywo na ten temat / ihaaaa
  
 
gratulejszyn
opijać tylko teraz
  
 
Gratulacje

A ja oblałem fizyke Trzeba mi było siedzieć przy carinie w wakacje a nie przy ksiażkach... A tak ani cari nie zrobiona ani fiza nie zaliczona
Ale spoko, u mnie na uczelni jest tak, że jak sie ma oblany jeden egzam to można go zdawać do bólu... zobaczymy ile podejść będę potrzebował

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję
  
 
Gratuluję!! Super!! Pamiętam jak ja się cieszyłam w zeszłym roku jak dostałam się na teologię a teraz...hmmmm życie jest ciężkie ale co tam I pamiętaj, że tu nikt krzywo nie patrzy na takie posty Miłego świętowania!
  
 
Gratuluję !

Skoro już zacząłęś temat nie związany z Toyotami, musisz ponieść tego srogie konsekwencje, a jakże.

Za karę musisz wyznać gdzie i co studiujesz, co to był za egzamin, na ile zdałeś i czy nie można było lepiej

Pozdro
  
 
Ja dziś zdałem prawo konstytucyjne!!!

jeszcze mi Historia państwa i prawa została....
  
 
hehe... oczywiscie zgadzam sie na sugerowany wymiar kary
jestem na stomatologii juz teraz wskoczylem na 4 rok egzamin.... zeby jako tako uzmyslowic jego "ciężkość" to moge smialo powiedziec ze jest w cieagu tych 5 lat najgorszy... brrr... ksiazka ma 1564 strony, i najwspanialsze w tym wszytki jest to ze stomatolog potrzebuje tej wiedzy okolo 2%... a polega na tym na tych 1564 stronach (zdjecia moge podeslac jak ktos nie wierzy;p) jest pelno jakis lekow i trzeba to wkuc, tak najzwyklej na swiecie, lopatologicznie... zenujace troche ale to przez ten tytul. i studiuje w lublinie....
ps. zapraszam na lecznie
  
 
Historia Państwa i Prawa:

1.) Gaca - 800 stron
2.) Sczaniecki - 560 stron
3.) Kamińska - 402 strony

Wiedza potrzebna przyszlemu prawnikowi - 0
  
 
pewnie nie uwierzysz ale wiem cos o tym mieszkalem 3 lata z chlopakiem ktory cianął równolegle prawo i administracje... jeszcze mam u siebie troche juego ksiazek ktore wygladaja na niezle cegly... nie zazdrosze. ale z tego co pamietam to chyba procedura karna jest dopiero zaje****... polskie uniwersytety rulezzzz!!
  
 
a ja tam poprawilem na 4 przedmiot ASK czyli architekrure systemow komputerowych
  
 
Kiedy jeszcze studiowałem na Polibudzie, to nawet wykładowcy się śmiali z Akademii Medycznej i Uniwerku, bo tam wszystko trzeba zakuć na pamięć, a na Politechnice zrozumieć
  
 
Cytat:
2004-09-22 17:01:53, Jackal pisze:
Kiedy jeszcze studiowałem na Polibudzie, to nawet wykładowcy się śmiali z Akademii Medycznej i Uniwerku, bo tam wszystko trzeba zakuć na pamięć, a na Politechnice zrozumieć


ząbki pokazujesz, że masz śliczne, ale to chyba nie dzięki polibudzie, co ? ;D
  
 
tez pozaliczalem 3 egzaminy we wrzesniu w wielkim stylu
ale od pazdziernika sie ucze;P mocne postanowienie