Mini spocik w Wawce (ZOK@WGU - rewizyta ;P)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ot taki pomysł się pojawił w mej łepetynie . Jako że prawdopodobnie w poniedziałek pojawie się w Wawie po autko (oby było warte wydanych nań pieniądzoof ), więc pomyślałem że można by sie przy okazji spyknąć gdzieś na mieście . Czy ktoś z ZOK (Zmotoryzowane Oddziały Kujawskie
) miałby ochotę sie wybrać? I przede wszystkim czy ktoś w Wawie miał by czas po 14-ej zeby się pojawić, bo to jakby warunek konieczny ??
To by było na tyle.

ps. Pomysł powstał pod wpływem chwili (i jakiejś nalewki bliżej nie okreslonego pochodzenia ) i moze po chwili (jak dojde do siebie) sam go wywale, jeśli uznam ze to jakaś bzdura.
  
 
jeśli przemyślisz tą sprawę i dalej będzie aktualna, to sie zobaczy...



  
 
Obawiam się, że będę właśnie zasuwał do Władysławowa po siostrę.
  
 
Przemyślałem sprawe i powiem, że całkiem trzeźwy pomysł. Każda okazja jest dobra żeby się spotkać, a taki zakup tym bardziej jest tego wart myślę .


Cytat:
2004-09-26 04:34:06, Grzech pisze:
Obawiam się, że będę właśnie zasuwał do Władysławowa po siostrę.


Zawsze można się spotkać gdzieś po drodze - powiedz o której wyjeżdżasz to sie obliczy punkt spotkania .
  
 
Cytat:
2004-09-26 04:34:06, Grzech pisze:
Obawiam się, że będę właśnie zasuwał do Władysławowa po siostrę.


To może we wtorek?
Bo prawdopodobnie nie dam rady jutro sie pojawić, a jeśli nie skołuje lawety (w co wątpie) to wpadam PEX'em i tylko autko przeciągne dostawczakiem w inne miejsce tymczasem...
  
 
Wtorek niezły pomysł, bo ja wyruszam jutro (cholera dzisiaj!!) rano (nie wiem konkretnie bo jeszcze muszę zawieszenie przednie poprawić), a wracam w nocy - to bedzie lekkie szaleństwo - cały dzień za kółkiem. A gdzie to auto chcesz ewentualnie przestawić? Jakby co to tu w Nieporęcie jest bezpieczne miejsce na ulicy koło mojego płotu.
  
 
Cytat:
2004-09-27 01:51:44, Grzech pisze:
(...) A gdzie to auto chcesz ewentualnie przestawić? Jakby co to tu w Nieporęcie jest bezpieczne miejsce na ulicy koło mojego płotu.


Niestety przez całą Wawe przejechać to troche lipex, ale dzienx za propozycje. Kombinuje nadal coś na wtorek/środę, zobaczymy co z tego wyniknie...
  
 
daj po prostu znać gdzie chcesz być i o której.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
...Podlaczam sie do watku.....


W niedziele 3 pazdziernika w godzinach 16.00 - 17.00 pojawie sie w Warszawie na Okeciu... (wywoze szfagra),

Wiec kazda okazja jest dobra zeby sie spotkac.....
  
 
Jeśli wszystko dobrze pójdzie to w środe koło 14-ej bede w okolicy Pruszkowa...
Przed ewentualnym wyjazdem jeszcze napisze. Poza tym mam kilka nr'ów - w razie czego będę dzwonił/pisał .
  
 
Wszystko wskazuje na to, że jutro (środa) zawitam w końcu do Wawki! Planuje pojawic się ~14:00-16:00, w okolicach Pruszkowa (jeśli trafie). Nie ukrywam, że jakby mnie ktoś poprowadził (dosiadł sie) na wlocie z Bydzi to bym był niezmiernie rad .
Teraz musze dograć tylko holownik (wyniknął niespodziewany problem, ale kolega Lafaar działa ostro i mam nadzieje ze da rade ostatecznie. Lawete mam.
  
 
Cytat:
2004-09-27 10:49:52, Race_D pisze:
Niestety przez całą Wawe przejechać to troche lipex, ale dzienx za propozycje. Kombinuje nadal coś na wtorek/środę, zobaczymy co z tego wyniknie...


To i tak jest prawie po drodze do Ciebie. Z Nieporętu w okolice Torunia/Bydgoszczy sporo blizej.
  
 
Cytat:
2004-09-28 20:55:06, Grzech pisze:
To i tak jest prawie po drodze do Ciebie. Z Nieporętu w okolice Torunia/Bydgoszczy sporo blizej.


Taaa, ale przez pół Wawy się przebijać to troche lipex. Ja wpadam od zachodu, łapie furex'a i możem się spocić gdzieś w okolicy . Co powiecie na Włochy?? Dokładną lokalizacje podam na telefon (nr w profilu). Mam nadzieje, że wyrobie sie na 15-tą bez problemu.
Jakby ktoś chciał mnie troche popilotować w tej metropolii to przypominam że nr kom jest w profilu .



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-09-28 22:37:05 ]
  
 
niestety pracuje do 18, jakbyś był coś koło tej godziny na włochach to moglibyśmy sie styknąć
  
 
Tak długo to chyba nie zostanę, nie chce jechać całą droge po ciemku. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie...
  
 
UWAGA !!!
Ponieważ udało mi się przełożyć lawete na później bez przepadku zaliczki wiec przyjade w łikend. Mam nadzieje, że jeszcze kogoś do tego czasu nakłonie do wyjazdu ze mną . No i chyba już wszyscy w Wawce będą mieli troche wolnego czasu...
  
 
Rejsik ja chętnie Ci potowarzyszę w wyprawie jeśli masz miejsce jakieś.Stęskniłem się za Warszaffką
Zgadamy się zresztą osobiście.
  
 
a ja we wtorek sie wybieram do Wawki, na szkolonko, na dzień cały.. Jeszcze dam znac: czy, jak i gdzie bedzie mozna zrobic jakis spocik
  
 
Cytat:
2004-09-29 13:02:18, kaovietz pisze:
Rejsik ja chętnie Ci potowarzyszę w wyprawie jeśli masz miejsce jakieś.(...)


Jak najbardziej! I przyznam że rezerwowałem je właśnie dla Ciebie w pierwszej linii. Obgadamy to jeszcze z jutra...


Cytat:
2004-09-29 13:03:44, Lafaar pisze:
a ja we wtorek sie wybieram do Wawki, na szkolonko, na dzień cały.. Jeszcze dam znac: czy, jak i gdzie bedzie mozna zrobic jakis spocik


Jedziesz PN'em? A nie byś chciał z lawetą pomknąć?
  
 
Kao wpadaj na re-wizyte - spota jakiego zrobimy, pifka sie napijemy .