Jaki wzmacniacz + ewentualnie tube?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Aktualnie w moim Escorcie zamontowane mam radyjko Sony CDX-MP40, 130mm Lanzary VX520 na przód oraz 6x9 Sony XS-F6933 na tył.
Teraz mam pytanie jaki najlepiej (firma, moc) wzmacniacz zakupic aby podlaczyc moje glosniczki 6x9 (radio raczej nie wykorzystuje ich mozliwosci) oraz pozostale 2 kanaly zmostkowac na tube.
Przy okazji jaką tube polecacie, myslalem o Magnaci Power Bull 3000 lub 3001, tez o JBL CTX-3000 ?
Jaki sprzet kupic najlepiej aby uzyskac odpowiedzni stosunek miedzy jakoscia a cena?
Cos uzywanego, lepszej klasy (Allegro), a moze nowego gorszej jakosci, lecz nie wyjechanego?
Pozdrawiam!
  
 
ja na Twoim miejscu nie kupowalbym tuby a kupil glosnik i sam zrobil skrzynie basowa...glosnik 25 cm np Earthquake + skrzynia i dobry wzmak i jest miód, jezeli juz dasz suba to wywal tylne 6x9 i niech zostanie przod (jezeli jest dobry) a wzmak to juz inna sprawa-to zalezy ile masz kasy i jakiej mocy bedzie subwoofer
  
 
No ja zawsze odradzam tube !!! szukaj skrzyni.
Lub kup głośnik a skrzynie zrób sam.

Po drugie , jak włożysz subwoofer do bagażnika to będzię on przeszkadzał w graniu tym 6x9 , które i tak są zbędne!
Ale jeśli chcesz tak mieć to rozejżyj się na alegro za axtonem.

A komory masz zrobine do tych jajek? Czy wiszą sobie w półce?

Jak sie zdecydujesz na moją propozycje to polecam EQ db10 w skrzyni BR + Blapunkt4100 lub lepszy Axton.