Jak najbardziej prywata - Rammstein

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Halo, halo!
Czy sa moze jacys chetni do wybrania sie za mna z Warszawy na koncert Rammstein'a 1 grudnia do katowickiego spodka? To jest na razie tylko pomysl, nie wiem czy dojdzie do realizacji, ale sam na pewno nie pojade...
Jedyny problem to to, ze 1 grudnia (o ile nie pomylila sie firma Odyssey organizujaca koncert) to.... sroda!
  
 
Na pewno wybiera się Janmor (Wawa) i Kohoshi (Poznań), ale oni teraz bywają przeważnie na nowym forum.

Jak chcesz się z nimi skontaktować to napisz do mnie na priva (tutaj), albo do nich (tam).

Założyłem na nowym forum wątek o tytule "Metal" (kategoria : Towarzyskie - Kółka zainteresowań) i tam właśnie prowadzona była dyskusja o koncercie Rammstein.
  
 
Dzieks!
  
 
Cytat:
2004-09-28 11:20:28, Jackal pisze:
Na pewno wybiera się Janmor (Wawa) i Kohoshi (Poznań), ale oni teraz bywają przeważnie na nowym forum.


Eno Jackal, to że mało piszę tu i tam (z braku czasu) to nie znaczy że nie zaglądam, bo zawsze to robię po równo
  
 
Cytat:
Za?oz˙y?em na nowym forum wa˛tek o tytule "Metal" (kategoria : Towarzyskie - Kó?ka zainteresowan´) i tam w?as´nie prowadzona by?a dyskusja o koncercie Rammstein.


No i nic takiego nie moge tam znalezc...
Co prawda na forum tamtego "klubu" ulubionym zajeciem moderatorow jest kasowanie, ale wykazuje byc moze zbyt daleko idaca podejrzliwosc...
Cytat:
Jak chcesz sie˛ z nimi skontaktowac´ to napisz do mnie na priva (tutaj), albo do nich (tam).


A te linki nie dzialaja
  
 
Jeśli jesteś zalogowany to pojawia się podforum "Kółka zainteresowań" i wątek "METAL" i dyskusja o Rammstein'ie.
A jesteś tam zarejestrowany?? Jeśli tak to musi to być.
Ja za metalem nie przepadam (zdecydowanie wolę Rock) ale moimi ulubionymi kawałkami Rammstein'a są: Sonne, Ich Will (rewelacja), Asche Zu Asche i Engel.


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2004-09-29 08:19:22 ]
  
 
Cytat:
Jes´li jestes´ zalogowany to pojawia sie˛ podforum "Kó?ka zainteresowan´" i wa˛tek "METAL" i dyskusja o Rammstein'ie.



Nie jestem zalogowany...
Oto przyczyna?
  
 
Tak Bartku. Musisz się zarejestrować a będą dla Ciebie wszystkie wątki widoczne a tak to tylo techniczne.
  
 
Bartek,

Jeśli nie chcesz się tam zapisywać, to pogadaj z Ko-hoshim i Janmorem.

Powiedz że od Jackala i będzie dobrze




[ wiadomość edytowana przez: Jackal dnia 2004-12-20 10:11:42 ]
  
 
ee koncert rammsteina nawet nie wiedzialem pomysle pomysle. a po czemu bilety i gdzie qpic w wawie? czesto slucham tego jak o 5 rano jade do pracy i sie budze w samochodzie. Plytka Mutter - wypas
  
 
Poczytaj : http://www.odyssey.pl/koncerty.html