Tapetka z Omegą ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! w moim profilu jest tapetka która zrobiłem -może komus się spodoba? To moja Omega z małymi zmianami...
Zachęcam wszystkich do zamieszczenia wykonanych tapet -szkoda że nie da się tego zrobić w poście
  
 
twoja OMA po retuszu wygląda super szczególnie na felach OZ.
  
 
hehehehe no tak wszystki robiłem pod Adobem Photoshopem 6.0 -klamki i felgi - a swoją droga to fajnie jest pobawić się w dobieranie kółek w taki sposób - widać jak to będzie wyglądać ... ) fajna zabawa na długie zimowe wieczory.
  
 
teraz retusze przekształć w realizm, wtedy to dopiero będzie odjazd
  
 
No właśnie zastanawiam się nad takimi felgami co do klamek to zostaną bo jakoś mi to pasuje Pozdrawiam
  
 
OZ-ty F-1 polecam bo na takich moja piękna się toczy latem. są mocne i efektowne(mi się podobaja).klamki rzecz gustu i praktyczności. pozd.
  
 
OZy F-1 są czad! a klami to zostawię na 100% na fotce OK ale w praktyce wolę mieć za co złapać
  
 
poc co CI klamki????jako rzecz absolutnie niepotrzebna do wywalenia w pierwszej kolejnosci razem z listwami !!!!!!dla wszystkich zainteresowanych dostaje sie do auta-nie jest zle nawet przy mocnych temp minusowych gorzej bedzie w gorach...ale to zobaczymy od 27!!!!



pozdr
  
 
czarny a po co ci siłowniki szyb.
  
 
Czarny - moze sie wreszcie ze mna na piwko wybierzesz. Oblookasz spojlerki i cos tam jeszcze.

No chyba , ze ci silowniki padly i siedzisz w srodku... to w McDrive sie mozemy spotkac

Narka !!
  
 
Czarny nie bierz sobie do serca tego co piszemy. twoja fura wygląda czadersko!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Co by nie mówić to Omega Czarnego jest No.1 !!