TORUŃ/BYDGOSZCZ - spoty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako, że Zmotoryzowane Oddziały Kujawskie dawno nie organizowały regionalnego spotkania, występuje niniejszym z wnioskiem o ustalenie miejsca i terminu takowego. Drodzy Koledzy, czas ku temu już najwyższy, zwłaszcza, że ostatnio pojawiło się kilku nowych członków w szeregach ZOK, ktorych wypadałoby poznać osobiście.

Czekam zatem na konstruktywne wnioski i sugestie.


-----------------
Nic ciekawego.
  
 
No,nareszcie
Proponuje Toruń,jako,że ostatnio spociliśmy się w Bydgoszczy.
Terminy październikowe - pasują mi wszystkie oprócz weekendu 9-10.
Czas ku temu aby ZOK wyszedł w koncu z garażu po zakończeniu sezonu letniego
  
 
Panowie odzywac sie i cos ustalac, jest nas tylu:
1. Trawa
2. t_kucyk
3. kaovietz
4. Lafaar
5. Leeyo
6. D0mel
7. kenobi
8. Mieszko1976
9. Race_D
10. doomel
11. TomaszS
12. czeczun
13. Goshky

A cos słabiutkoooo....

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Oj obywatelu Laafar o mnie zapomniałeś!!!!

To jak? pod Toritalem w jakąś piękną niedzielę???

U mnie to może być nawet w tą....
  
 
Kierowcy!
-do kierownic!
Pisarze!
-do pióra!
Księża!
-na Księżyc....

A serio to o konkrety poprosze Toruńską frakcyję ZOK,w koncu to na Waszym terenie akcja ma miejsce mieć.
Obywatelu Lafaar czyncie swoją piowinność

  
 
I o mnie też zapomniałeś. Może następną niedziele, tj. 10-ego.
  
 
Leon napisałem,że 10-tego dla mnie odpada,ale wasza wola,wasza dola Mnie 8-10 nie ma w łokolycach
  
 
To 17-ego, będziemy tak długo przekłądać aż wszystkim będzie pasić.
  
 
No ja się odmeldowuję. Na dziś to mi każdy termin pasi. Może tym razem dojadę na zlot poldkiem, a nie jak ostatnio rowerem . Jadł ktoś naleśniki w Manekinie?

M
  
 
Jadłem pare razy nalesniki w manekinie i są rewelacyjne.

Wstepny termin zatem ustalamy na 17 października.
A wstępne miejsce - parking pod Toritalem.

Wszystkich ktorych pominąłem na liscie przepraszam - dane wziąłem z listy klubowiczów w woj. kuj.-pom.

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Niechaj bedzie jako prawicie
Domel juz cos kombinował nad dalszym przebiegiem akcji
  
 
Powinno się udać

Nalesniki w manekinie - dobre są te koło Auli UMK, te w mieście są wyraźnie mniejsze :/ No chyba, że ktoś tutaj się odchudza
  
 
Cytat:
2004-09-29 21:14:02, Lafaar pisze:
1. Trawa



Ostatnio widuję Trawe w kołnierzu ortopedycznym, wygląda na to że skasował poprzedniego Poldka.
  
 
No też słyszałem że te naleśniki koło uniwerku są większe. Ale Manekin na starówce ma dla mnie wartość sentymentalną - dobre złego początki z moją ex itd. Niestety nie wiem czy piszę się na 100% - dostaję gości akurat w ten weekend, z tym że jest to kumpel który sprzedał kombiaka Race'owi więc nakręcę go byśmy z naszymi pannami pojawili się tłumnie.
Aha, ja już się nie mam z czego odchudzać, wyglądam jak etiopczyk ....
M
  
 
Cytat:
2004-09-30 14:30:23, Mieszko1976 pisze:
Aha, ja już się nie mam z czego odchudzać, wyglądam jak etiopczyk .... M



Blady coś jesteś jak na Etiopczyka
  
 
Cytat:
2004-09-30 08:11:47, Mieszko1976 pisze:
No ja się odmeldowuję. Na dziś to mi każdy termin pasi. Może tym razem dojadę na zlot poldkiem, a nie jak ostatnio rowerem . Jadł ktoś naleśniki w Manekinie? M



Jadlem jadlem, ale na Wysokiej (Chyba? prostopadla do Prostej) kiedys na jednego placka czekalem półtorej godziny !!!!!

Porażka totalna...
  
 
heh.. ja też się pojawię =) I prawdopodobnie pojawi się jeszcze jeden gość, którego dzis poznałem, niejaki Jacek - czarnego 125p ma - fajne autko
  
 
Cytat:
2004-10-01 13:22:11, D0mel pisze:
Jadlem jadlem, ale na Wysokiej (Chyba? prostopadla do Prostej) kiedys na jednego placka czekalem półtorej godziny !!!!! Porażka totalna...



Dlatego Manekin koło Auli UMK rządzi
  
 
Ja wolę rynek... bo nie zawsze rozmiar jest największy
  
 
To jak? Spocimy się?