Terrorysci ??? Mafia ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj w niewyjasnionych okolicznosciach ktos zniszczyl piaski. Nie wiadomo czy byl to atak terrorystyczny czy vendetta niemniej fakt faktem nie ma juz tego co bylo .... i Nigdy juz nie wroci.

Od ponad 10 lat bylo to miejsce spotkan ekipy natolinskiej i nie tylko niestety najwyrazniej komus to przeszkadzalo ....

A zawsze bylo tak milo:





tego juz nie bedzie

Nie wiadomo co bedzie na miejscu piachów ... narazie jest :









ehhh zawsze mowilem ze jak juz bede nieprzyzwoicie bogaty to przeniose piachy na backyard mojego domu

szkoda cholernie szkoda
  
 
komus najwyrazniej sie nudzilo ...
  
 
to rzeczywiście sztraszne...
  
 
przykro mi z tego powodu
  
 
Musicie zaadoptować śjakieś nowe miejsce
  
 
tren

piaski wielkie poczyniliscie pustki w sercu moim tym swoim odejsciem...

ale znajdziemy nowe miejsce,damy rade,jak nie my to kto...
  
 
Cytat:
2004-10-01 11:04:28, BartekJ pisze:
tren piaski wielkie poczyniliscie pustki w sercu moim tym swoim odejsciem... ale znajdziemy nowe miejsce,damy rade,jak nie my to kto...



Amen
  
 
a mi sie zdaje ze te murki poburzyli a piskownica i tak zostanie....tylko poloza na niej deski - na tych betonach co zostaly w ziemi.....no chyba ze dzieciaki tam sie nie bawia....to trawa zarosnie
  
 
Ma byc trawnik ... no coz

pozdr
  
 
to ja jestem za ławeczkami jak by cos to mozemy podspawac takiego niezniczalnego i w nocy wbetonowac gleboko
  
 
Luz najbardziej szkoda murka

pozdr
  
 
Hmm pewnie wine za to ponoszą i jedni i drudzy....

Thaniel nic sie nie martw... murek mozna odbudowac
 
 
Insze mniejsce bendzieta musieli se znaleść
  
 
we wtorek odbeda sie uroczystosci zalobne znaczy sie PIASKI RESURRECTION,ogolnie na ursynowie sie ciekawie robi,teraz maja przeprowadzic pierwsza na swiecie autostrade przez srodek osiedla mieszkaniowego
  
 
Cytat:
2004-10-01 21:55:18, BartekJ pisze:
we wtorek odbeda sie uroczystosci zalobne znaczy sie PIASKI RESURRECTION,ogolnie na ursynowie sie ciekawie robi,teraz maja przeprowadzic pierwsza na swiecie autostrade przez srodek osiedla mieszkaniowego



no slyszlaem wlasnie o tym w radiu.. ale mysalem ze to sciema yhy..
  
 
jak o tym pierwszym razem slyszalem to tez myslalem ze to jakis zart...ale nie,tak postanowili ci najmadrzejsi z gory ze tak ma isc autostrada,w kazdym razie bedzie to unikat na skale swiatowa
  
 
lol niezly unikat - niech to jeszcze zrobia z pleksy ta autostrade i podswietla jezdnie LED-ami - to bedzie wypas dopiero
  
 
Ale słyszałem że owa autostrada ma przebiegać w śjakimś tunelu
  
 
Cytat:
2004-10-02 23:05:05, daniel pisze:
Ale słyszałem że owa autostrada ma przebiegać w śjakimś tunelu



hehe ja tez tak slyszalem ale w to nie wierze bo taki tunel musialby miec pare kilometrow ... skad oni by wzieli kase na ten tunel ?? pewnie jak to w polsce ... tunel bedzie platny a gora przez osiedle tez bedzie mozna jechac no i beda jezdzic

hihi .... Ale jak juz bylo wspomniane trzeba pomyslec o atrakcjah turystycznych juz widze te foldery reklamowe .... JEDYNA NA SWIECIE OBWODNICA MIASTA PRZEPROWADZONA PRZEZ SRODEK OSIEDLA

pozdr
  
 
w te wakacje przejechalem z thanielem pol europy i nigdzie nie widzielismy autostrady w srodku osiedla mieszkalnego,tak prawde mowiac to nic nie widzielismy bo w normalnych krajach autostrady sa poza miastami....ale to polska niestety