Top gear i "stare samochody"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pewnie wszyscy znacie program "Top Gear" z trzema typami uwazajacymi ze wszystko co angielskie jest najlepsze...ale niewazne,ogladalem ostatnio programik jak goscie uzywali aut(volvo340,opel omega) z wczesnych lat 90-tych jako lotek w celowaniu do tarczy rozwalajac je doszczetnie,stwierdzili tez w innym odcinku ze auta takie mozna kupic za kilkadziesiat funtow,bo ich zlomowanie kosztuje ponad 100 wiec bardziej oplaca sie je sprzedac za np.20 funtow i miec problem z glowy,i tu sie nasuwa pytanie...dlaczego w takim razie auta uzywane u nas sa tak drogie(pomijajac kierownice nie po tej stronie)????????moze wyjazdy po auta do niemiec czy belgii to jakas glupota
  
 
Spójrz na ich zarobki.... Oto odpowiedź...
  
 
true ale tak poza tematem to ciezko patrzec jak calkiem fajnymi autkami glupie angole wala do tarczy
  
 
Skoro mowa o programach tv...ma MTV leci taki fajny, prowadzony przez XZibit - Pimp my ride - normalnie to co chlopaki tam wyprawiaja przechodzi ludzkie pojecie.... akwarium w aucie ? nie ma sprawy - fele ponizej 17 nie schodza, chrom of course dvd - playstation - xbox - norma

a calosc polega na tym ze ludki sie zglaszaja (tak ja mysle) bo maja swoje auto zdezelowane - no i przychodzi do nich XZibit, bierze ich fure, prowadzi do warsztatu a tam chlopaki picuja autko.....wlasciciel/ka przychodzi jak juz auto jest gotowe - tyle ze nie wie co Ci z warsztatu z autem nawyprawiali - ot taka niespodzianka.....

hmmm tak sobie mysle....ze oni pewni nigdy malucha na oczy nie widzieli.....moge im oddac swojego - niech go odpicuja
  
 
Super program-staram sie oglądać każdy odcinek

Stół do pingla w pikapie?-nie ma problema
  
 
daniel a widziales tego niebieskiego pick upa ? wygladal kozacko - nawet byl troche przodem podobny do df'a........


hmm znalazlaem mala fotkie :




jakby tak df'a odpicowac....miodzio

[ wiadomość edytowana przez: Grzechu dnia 2004-10-03 00:18:49 ]
  
 
I pomyśleć jakie to są szroty jak do nich przyjeżdżają
  
 
tak tylko wiesz....nie pamietam zeby cos robili przy silniku....jakies odnowienie chocby lakieru....to mnie ciekawi jak takie odpicowane auto wytzrymuje....bo jak np nie usuna rdzy z podwozia to dlugiego zywota to auto nie zazna
  
 
A co w Ameryce jest trwałe?
Wszystko szajs i pokazówka....
  
 
w sumie....masz racje
  
 
Wystarczy popatrzeć na ich domy....
  
 
Cytat:
2004-10-02 23:03:25, daniel pisze:
Super program-staram sie oglądać każdy odcinek Stół do pingla w pikapie?-nie ma problema



Ten odcinek z tym stołem udało mi sie obejrzeć.. Super autko wyszło i ten kolor.. mandarynowy o ile pamietam. Hehe i on części samochodowe rozwoził....Hehe
Ale potem widziales jak tej dziewczynie zrobili?? Troszke przesada bylo juz dla mnie ten zyrandol ale autko i tak miodzio...
 
 
Żyrandol pamiętam na słupku na dachu
Ale całe auto wyszło super
  
 
a mnie sie nie podoba tego typu tiuning
  
 
Tego chevroleta nawet nie tuningowali specjalnie -przywrócili mu swietność.
  
 
To fakt .. a wcześniej wygladał koszmarnie.....
A co do tuningu to fajna sprawa dopoki ktos nie przetuninguje.. ale podobno o gustach sie nie rozmawia to nic wiecej nie napisze
 
 
kurcze Storm napisalas ze nic juz wiecej tu nie napiszesz i jakos wszyscy umilkli.....nie ma co...masz w sobie jaks magie, ktorej sie boją
  
 
Ja tam mam tylko 6 kanalow polskich + 3 czeskie wic nie mam top gear
  
 
Cytat:
2004-10-03 17:21:30, storm pisze:
To fakt .. a wcześniej wygladał koszmarnie..... A co do tuningu to fajna sprawa dopoki ktos nie przetuninguje.. ale podobno o gustach sie nie rozmawia to nic wiecej nie napisze


Porządnie da się wszystko stuningować, byle tak jak napisales nie przetuningowac. Kazde auto moze wygladac ladnie i jezdzic moze szybciej. Przyklad to Mercedes i Brabus .
  
 
Ale nie ma tunera dedykowanego dla np. Alfy i Maserati mimo że Novitec tuninguje Fiaty i Ferrari...