Najlepszego na święta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najlepsze życzenia dla całego L.O.B i wszystkich omesiarzy przesyła DanDan, oby na waszym wigilijnym stole nie brakło wolnej miseczki oleju dla zmarznietej omeśki czekającej na świąteczny prezent i ciepło rodzinnych świąt.
  
 
Witam wszystkich. Rowniez przylaczam sie do zyczen i nie zapomnijcie o prezentach pod choinke dla Panien Omesiek. One tez beda wygladaly za pierwsza gwiazdka. Zycze Wam rowniez duzo pogody ducha i zapalu do zlotow w nowym 2003. Jak juz gdzies kiedys Res powiedzial, oby przyszly rok byl conajmniej taki jak ten. Duzo zdrowka, usmiechu na twarzach i pozytywnego myslenia (najwazniejsze!!!). Pozdro.
  
 
I ja przyłącze się do życzeń.

Drodzy Omesiaże życze wam wszystkiego naj.
Spełnienia marzeń tych małych i wielkich.
Obyśmy zawsze mieli czas i możliwości by wyruszyć na zlocik.

Do zobaczenia .
  
 
Zycze wszystkim

Tysiecy szczesliwie przejechanych kilometrow.
Braku wizyt serwisowych.
Raczego stadka pod maska.

oraz naj- wszelakiego !!

Spokojnych Swiat i Megaodlotowego Sylwestra !!


PS. Panowie nie zapomnijcie w Wigile posluchac - moze Bestie zdradza jakies sekrety ludzkim glosem.
  
 
równiez wszystkiego najlepszego,najładniejszego,najszybszego oby nasze grono rosło w siłę panowie OMESIARZE.OBY 2003 ROK owocował w coraz lepsze i większe zloty LOB.
  
 
gumowych drzew, dróg bez dziur, zawsze pełnego baku/butli, C36GET pod maską, worka szczęścia i sakiewek spokoju.

wszystkiego najlepszego dla Was , Waszych rodzin, znajomych i krewnych królika.

URG
  
 
Najlepszego dla Was i Waszych bliskich (i dalszych zresztą też ).

Oby dodatek do paliw konsumowany był w dotychczasowej formie tzn. tylko wewnętrznie przez kierowników.

Oby Was i Bestie nie męczyła zgaga po niewłaściwych / nadmiernej ilości paliwach.

A poza tym zawsze z górki i główką do góry .

Pzdr.
  
 
Z okazji zblizajacych sie swiat Bozeg Narodzenia skladam życzenia wszystkim miłosnikom bestyjek.........

Jak najmniej chwil w zyciu o ktorych sie latwo nie zapomina,
Jak najwiecej usmiechu przy porannym goleniu/makeup,
a reszta sama przybedzie.

A poz tym to :
Jak najmniej dolewek oleju,
Jak najmniej pustych bakow,
Jak najmniej wypraw do serwisu,
Jak najmniej wielkich czerwonych stopów przed oczyma,
Jak najwiecej "gazu" pod prawa noga,
Jak najwięcej wiatru na przedniej szybie,
Jak najwiecej szczęsliwie przejechanych kilometrow
Jak najwiecej ryku bestii,

Zycz PiotrS & Piekniejsza Polowa, uzytkownicy Omegi A z C20NE na pokladzie.


  
 
Drodzy właściele Omesiek!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę wam:
zimówek z głębokim bieżnikiem, amorów na 200tys km, niemieckich dróg, bez kolizyjnej jazdy, lepkiego oleju, ciepełka wewnątrz Bestii, dużych alufelg, niebieskiego podświetlenia kokpitu, dużego momentu obrotowego przy niskich obrotach, ciemnych szybek, przyjaznych policjantów, braku mandatów, porządnego audio, osób wychwalających walory waszych piękności, wysokooktranowego paliwa, darmowego paliwa, czystego paliwa , uczestnictwa na zlotach LOB, nierdzewnych tylnych błotników, zawsze pełnego baku, zielonych świateł, rozsądnych kierowców wokół was, "bad look'a" na masce, panterki DanDan'a

a poza tym:
uciechy z potomstwa, rodziny, życia, kota tudzież psa, kanarka, papugi, teściowej i wszystkiego naj naj naj

pozdrawiam:
prezes Piotr N.
  
 
Ja również przyłączam się do życzeń - zdrowia, szczęścia, i żeby nam się Omeśki samolotów nie czepiały
  
 
Najlepsze życzenia dla całej rodziny LOB!!! Pielęgnujcie Omeśki nie tylko od święta! A będziemy się jeszcze nie raz cieszyć z grupowej fotki kilkunastu (albo więcej) błyszczących i żwawo pomrukujących bestii
  
 
Niech będzie bardziej tradycyjnie....dla całej rodzinki LOB...takie małe rozczulenie:

"Gwiazdka"

Dzisiaj o zmierzchu wszystkie dzieci,
Jak małe ptaki z gniazd,
Patrzą na niebo, czy już świeci
Najpierwsza z wszystkich gwiazd.

O zimne szyby płaszczą noski
W okienkach miast i wsi,
Czy już sfrunęła z ręki Boskiej,
Czy już nad nami tli.

Różowe niebo pociemniało,
I cień błękitny legł
Na ziemię białą, białą, białą,
Na nieskalany śnieg.

Anioły mogą zejść do ludzi,
Przebiec calutki świat:
Śnieg taki czysty, że nie ubrudzi
Białych anielskich szat.

Białe opłatki, białe stoły,
Świeżych choinek las...
Doprawdy mogą dziś anioły
Zagościć pośród nas.

Tylko ta gwiazda niech zaświeci
Nad ciszą białych dróg
I zawiadomi wszystkie dzieci,
Ze się narodził Bóg.

Bronisława Ostrowska


Nie zapomnijcie o szaliczkach dla bestyjek



  
 
A może umówimy się na wirtualno-opłatkowe spotkanie na czacie np: 23.12.02 od 20 do 21.
  
 
Będę
  
 
Nie będę - po ostatnich przebojach z OKP i wybanowaniu, nie mam dostępu jako nie należący do klubu OKP.
Pzdr.
  
 
Mnie tez zabraknie.

Mam ta sama przypadlosc co Prowo. Alergie na OKP...

Ale duchem jestem z Wami !!
  
 
Możemy spotkać się na chacie założonym na www.polchat.pl nie trzeba być w klubie jest tam pokój Opel Klub Polska w załadce motoryzacja albo OKP Polska - proste
  
 
życzenia przesyła również Norbert z www.opelblitz.info , któremu żona (Polka) czyta naszą stronę :
Cytat:
Hello Guys,

nice page you have.

Merry X-Mas and a happy New Year from the (real) german Opelaner.

Norbert
Webmaster of www.opelblitz.info
The official Opel employee Homepage

PS: We could read your page because my wife is polish



oraz OPEL CLUB ESSEN:

Cytat:
"Merry Christmas" and a "Happy New Year"!
Greetings from Essen from all Members at OCE1992!



jak widać za granicą też nas lubią

pzdr
  
 
bendem jak mam nie być. Prowo jak mi szkoda że cię nie będzie ale duchem będziesz z nami.
  
 
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów i wysokich oktanów w Nowym 2003 roku - życzy Ula
Szczególne pozdrowienia dla Dramara, Clebera, Janusza, Młodego oraz Marty (Gabrysia i Nela też przyłączają się do życzeń)

Ula