KSIĄŻKI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dla zainetersowanych zakupem książek do LADY i nie tylko, podaje adres księgarni wysyłkowej, gdzie można je kupić:
http://www.wkl.com.pl/
mają nawet do OKI!
Księgarnia rzetelna, ja zamówiłem i dostałem....
  
 
Super !
Wielu z nas szuka bezskutecznie książek oładach . Szczególnie cięzko jest dostać książke o Samarze. W sumie nie wiem dlaczego. Bo widziałem ostatnio nawet ksązki do łady OKI , których w Polsce nie ma zbyt wiele. W żna jest tez to ,ze księgarnia jest solidna , bo doświadczenia w mojej rodzinie z ofertami z księgarn typu Ridest digest są nie najlepsze .
Pozdr
Paweł
 
 
W Krakowie widziałem ostatnio książki o 2107 (już nie ma, niestety), 2105, moskwiczu Aleko i ładzie OKA (OCE???) w księgarni przy placu centralnym w nowej hucie.
Jeśli chodzi o książkę o 2105, to zabrałem się za jej skanowanie i przetwarzanie, ale zawaliło mnie robotą przed świętami, więc pewnie dopiero w trakcie świąt będę mógł się tym zająć. Chyba, że coś potrzebujecie wcześniej, to kilka stron zawsze zdążę przerobić.
Miłej lektury
hgs
  
 
A słyszał ktoś o książce o Niwce? Jest w ogóle takie coś po polsku?
  
 
To co lezy na autoladzie jest jedynym znanym mi podrecznikem po polsku. Ale kto i kiedy go wydal tego nie wiem. Mam tez wskanowany podrecznik angielski i w jezyku Goethego.
  
 
Poszukajcie też książek o Ładach na Allegro.pl
Mnie się udało kupić kilka niezłych pozycji i to w rewelacyjnym stanie, także do Łady.
Widzialem ostatnio książkę od Samary, zajrzyjcie TU.

  
 
jeśli potrzeba książek na temat rosyjskich samochodów to proponuje stronę Manual Book
Ja kupiłem tam 3 książki na temat wiadomy
są niestety po rusku ale mają obrazki
czekałem na nie jakieś 3 tygodnie ..... przyszły z Moskwy
  
 
przypominam że u nas na klubowej cały czas leżą książki o NIVIE 1600 i o Samarze 2108
Czekam na kolejne scany do wrzucenia na www.
Pozdrawiam

PS. A to ze nie drukują już książek o samarze po polsku to naprawdę dziwne - przecież bardzo dużo wszędzie tego jeździ
  
 
Moze by na podstawie tego co mamy i wiemy wydac ksazke Niva obsluga, naprawa+tuning?
  
 
a ja proponuję napisać jakiś oficjalny wniosek w imieniu klubu do WKŁ i poprosić o wznowienie druku książki o Samarze i NIVIE
  
 
WkiL chyba nigdy nie wydal ksiazki o Nivie. Jesli sie myle to prosze o info. Pare lat temu mieli w Warszawie niezla biblioteke mozna by poszperac.
  
 
Myśle,ze jak sie poszpera w róznych miejscach to da sie znaleźć. Sa jeszcze antykwariaty, giełdy, kiermasze. Np. w Krakowie na gieldzie w Balicach jest jeden gosć , który ma naprawde duzo róznych ksiązek o ładach.
Pozdr
paweł